Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bursa Osmangazi Bahar Mahallesi'nde 59m2 Ofis

Bankadan 59m2

Özellikler

Tapu no 6770
Pafta H22D07A2A
Ada 474
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm A 36
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Bahar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. Falcon Iş Merkezi No:61 A Blok K:3 D:36 Osmangazi/Bursa

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, Santral Garaj kavşağının yaklaşık 150 m doğusunda, Ulubatlı Hasan Bulvarı üzerinde konumludur. Kentin araç sirkulasyonu en yoğun bölgelerinden birinde bulunan taşınmazın ulaşım problemi bulunmamaktadır.

Özellikler: 36 nolu bağımsız bölüm; binanın 3.katında konumlu olup kuzey cephede A blokta konumludur. Projesinde büro ve wc mahallerinden ibaret olup, 77 m2 brüt alana sahiptir. Proje hilafına mahallinde bitişiğinde yer alan 35nolu bağımsız bölüm 36 nolu bağımsız bölüm yönünde hafif taşınabilir malzemeler yardımı ile yaklaşık 18m2 büyümüştür. Söz konusu tadilat geri dönüştürülebilir durumdadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup zeminleri laminat parke ile döşeli, duvarları saten boyalıdır. Tavanlar alçı kartonpiyer ve tavan boyası ile boyanmıştır. Mutfak ve wc zeminleri fayans kaplı olup, duvarları seramik kaplıdır. Isınma merkezi ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır.

Ana gayrimenkul, 1.510,39 m2 arsa üzerinde, A ve B olmak üzere, birbirine bitişik vaziyette inşa edilmiş 2 bloktan ibaret Falcon İş Merkezi`dir. Dış cephe sıva üstü dış cephe boyası ile boyalı ve alüminyum doğramadır. Giriş holü vemerdiven basamakları granit döşeme, duvarlar plastik badanadır. Her blokta birer merdiven kovası, yolcu asansörü ve yangın merdiveni ile kat sahanlıklarında ortak kullanıma açık wc-lavabo mahalleri yer almaktadır.

Not: 27.11.1996 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.