COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer Ertuğrul Mahallesi'nde 72 m2 Büro

Bankadan 72m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16736
Metre Kare 72m2
Ada 980
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 24/02/2016
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrul Mah. 270. Sk. No:4 + Ofis 1071, Kat 2 No:16 Nilüfer Bursa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. kat 16 bağımsız bölüm numaralı bürodur. Bina girişine göre sağ arka ara cephede yer almaktadır. Tapuda bulunan kat irtifakı projesinde 70 m2 alanlıdır. Belediyede bulunan tadilat projesinde brüt 72 m2 alanlıdır. 2 m2 wc-lavabo, 70 m2 ofis olarak kullanılmak üzere projelendirilmiştir. Duvarları saten boya, zeminler şaptır. Giriş kapısı çeliktir. Pencereler alüminyum kompozit dış kaplamadır. Temperlenmiş ısıcam monte edilmiştir. 

Konu taşınmaz 678,63 m2 arsa alanına inşa edilmiştir. İzmir Asfaltına cephedir. Betonarme tarza inşa edilen bina tek blokludur. 3 bodrum, zemin ve 3 normal kat, çatı katından ibarettir. 3. bodrum kat, 2. bodrum katta kapalı otopark ve ortak alanlar bulunmaktadır. 1. bodrum katta kapalı otopark, bina ve otopark girişi ile 2 adet bağımsız bölüm dükkan bulunmaktadır. Binanın girişi batı cephede, otopark girişi doğu cephededir. Sokağa cephe olup cadde ile kot farkından dolayı sokağa göre zemin seviyesindedir. Zemin kat Asfalta cephe 3 adet bağımsız bölüm dükkan yer almaktadır. Dükkanların girişleri caddedendir. 1. kattan itibaren her katta 8 adet bağımsız bölüm büro olmak üzere 24 büro bulunmaktadır. Binada toplam 29 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı çeliktir. Asansörlü ve doğalgazlı binanın merdiven ve kat boşlukları mermerdir. Dükkan cepheleri Vitrindir. Cadde ile arasında geniş bir sevis alanı, boş alan bulunmaktadır merdiven kat boşlukları duvarları saten boyalıdır. Konu taşınmazın tapuda bulunan kat irtifakı projesi ile Belediyede bulunan Tadilat Projesi arasında iç hacim farklılıkları bulunmaktadır. Bina girişi ve 28 bağımsız bölüm no değiştirilmiş, kat holleri küçülmüştür. 16 BB taşınmaz tapu projesinde 70 m2 alanlı, belediyedeki tadilat projesinde 72 m2 alanlıdır. 

Ulaşım: İzmir Asfaltı boyunca batıya doğru yaklaşık 14 km gidilir. Küçük sanayi kavşağından yaklaşık 1,6 km sonra İzmir Yolu üzerinde ve caddeye cephe taşınmaza ulaşılır. 

Not: 24.02.2016 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.