Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Burdur Çeltikçi Cami Mahallesi'nde Hisseli 4 Katlı Bina

Şirketten 880m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22348
Metre Kare:
880m2
Ada:
341
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/4
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cami Mahallesi, Yunus Emre caddesi, No: 7A, 7B, 7/ 1, 2, 3, 4, 5, 6, Çeltikçi/BURDUR

Açıklama

Özellikler: 341 ada 1 parsel 1.155,42 m² kullanım alanlı ‘’Arsa’’ nitelikli taşınmazdır.  Taşınmaz şekil olarak çokgen şekilli olup az eğimli bir topoğrafyaya sahiptir. 

Parselin üzerinde halihazırda batı cephede yaklaşık 220 m² taban oturumlu 4 katlı betonarme ev, hemen doğusunda yaklaşık 260 m² lik hayvan ağılı, güney doğu cephede ise yaklaşık 100 m² taban oturumlu tek katlı kerpiç ev bulunmaktadır.  Parselin batısında yer alan binanın zemin katında dükkanlar, üst katları ise konut kullanımında olup son kat natamam haldedir. Parselin üzerindeki yapılarla ilgili herhangi bir yasal evraka rastlanılmamıştır. 

 Parselin zeminde sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. İmar paftasında yapılan incelemede parselin kuzey cephesinde yer alan imar yoluna yaklaşık 37 m., doğu cephesinde yer alan yola ise 27 m. cephesi bulunmaktadır. İmar Müdürlüğü görevlilerinden alınan şifahi bilgiye göre parselin kuzey cephesinde yaklaşık 20 m² yol terkinin olduğu belirtilmiştir.  Mevcut durum değerinde 880 m² alana sahip 4 katlı natamam yapı dikkate alınmıştır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Not : Taşınmaz hisseli olup 1/4'ü satılıktır. 

Not: Taşınmaz 0 ada 6874 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 341 ada 17 parsel olarak tescil edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.