Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Burdur Armutlu Mahallesi'nde 512 m2 Konut İmarlı arsa

Bankadan 512m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18714
Metre Kare:
512m2
Ada:
330
Parsel:
22
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Armutlu Mahallesi, 8.Sokak, 261.Sokak, 330 ada 22 parsel Gölhisar/Burdur

Açıklama

Özellikler: Belediye sınırları içerisinde Ayrık nizam,2 kat, Taks:0,40 Konut alanı imarlı, ilçe merkezine yaklaşık 1 km. mesafede, 512.75 m2 TAM HİSSELİ ARSA

330 ada 22 parsel arsa nitelikli olup 512.75 m2 yüzölçümündedir. Geometrik olarak şekilsiz formda olan konu taşınmaz, topografik olarak eğimsiz yapıya sahiptir. Kuzey yönünden 20 parsel, doğu yönünden 21 parsel, batı yönünden 17/18 parsellerle çevrili olan taşınmazın güney ve kuzey/batı yönlerinden imar yoluna cephesi bulunmaktadır.

İmar durumu : 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında, Konut Alanında, Ayrık Nizamda, Taks: 0.35, Kaks: 0.70, 2 kat yapılaşma şartlarını taşıdığı şifahen belirtilmiştir. Yan cephelerden 3m çekme mesafesi bulunan parselin yola terki bulunmadığı şifahen belirtilmiştir.

Ulaşım: Gölhisar ilçe merkezinin ~2200 güneyinde yer alan bölgeye ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.