1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Burdur Alaattin Mahallesi'nde 270 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 270m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18680
Metre Kare 270m2
Ada 98
Parsel 1
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Hisse Oranı Tam
Emsal 0.80

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alaattin Mah. 73. Sok. 98 Ada 1 Parsel Bucak / BURDUR

Uzman Görüşü

Taşınmazın güney cepheden yaklaşık 7m yola cepheli olması, imarlı olması ve merkeze yakın konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

BURDUR ALAATTİN MAHALLESİ'NDE ARSALI KERPİÇ EV TAPULU KONUT İMARLI ARSA 

Özellikler: Taşınmaz, Burdur ili, Bucak ilçesi, Alaattin mahallesi, sınırları içerisinde yer alan tapu kayıtlarında "Arsalı Kerpiç Ev" vasfında olan 98 Ada 1 parsel, 270 m2`lik alana sahiptir. Taşınmazın düz, eğimli ve engebesiz arazi yapısına sahip ve geometrik amorf yapıdadır. Taşınmaz üzerinde subasman seviyesinde 42m2 alanlı yapı bulunmaktadır. Taşınmazın cins tashihinin kadastro tesisi esnasında yapılmış olduğu cins tashihine konu taşınmazın hali hazırda yıkılmış olduğu tespit edilmiştir. Yerinde yapı yoktur, eski yapının temeli vardır. 

Taşınmaz 11.04.2016 onay tarihli 1/1000'lik uygulama İmar planına göre cephe aldığı 73. Sokağa güney cepheden yaklaşık 7m cepheli olup parsel derinliği yaklaşık 28m'dir. Ara parsel konumunda olan parsel cephe aldığı yoldan yaklaşık 2m üst kottadır. Taşınmazın imar planına göre cepheli olduğu yol tam olarak açılmış ve parke döşenmiş durumda olup alt yapı çalışmaları devam etmektedir. Taşınmazın imar planına göre çekme mesafeleri 5m/3m/3m'dir. Bucak Belediye Başkanlığı İmar Müdürlüğü'nden alınan imar durum bilgilerine göre, parsel için, Ayrık nizam, E: 0,80, Hmax: 10,00m "Konut Alanı" yapılaşma hakkı bulunduğu, bölge 18 uygulaması yapılmadan yapılaşamayacağı şifahen öğrenilmiştir.

Not: Taşınmaz  tapu kayıtlarında "Arsalı Kerpiç Ev" vasfındadır. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1. maddesi uygulamasına tabidir. Alıcı adayının teklif vermeden güncel imar durumunu teyit etmesi önerilir. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.