Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bağcılar Kirazlı'da Hisseli Bina

Şirketten 6 19m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21382
Oda Sayısı:
6
Metre Kare:
19m2
Ada:
2812
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/8
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bağlar Mah. 24. Sok. No: 23 İşyeri: A, - B Daire:1-2 Bağlar Mah. 28. Sok. No:1 – A BAĞCILAR / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz İstanbul ili Bağcılar ilçesi Kirazlı Mahallesi 2812 ada, 1 nolu parselini teşkil etmekte olup 153,00 m2 yüzölçümlüdür. Parsel geometrik olarak yamuk formda, topografik olarak ise eğimli arazi yapısına sahiptir. Parsel üzerinde ruhsatsız/kaçak durumda inşa edilmiş 1 adet bina bulunmaktadır. Parselin 24.Sokak cephesinde yer alan binada bodrum + zemin + 2 normal katlı, uavt kayıtlarında ise toplamda 3 adet daireli + 2 işyeri toplam 5 adet olduğu görülmüştür. (bodrumda yan sokaktan 1 daire (100 m2) , zemin de 2 dükkan (50+50 m2), 1. Katta 1 daire (125 m2), 2. Katta 1 daire(125 m2)) Bağcılar Kent Rehberi üzerinden yapılan ölçümde yaklaşık 100 m2 taban oturumlu, toplam yaklaşık 450 m2 inşaat alanlı olduğu tespit edilmiştir.
Not:Bağcılar Belediyesi İmar Müdürlüğü ile yapılan görüşmede konu taşınmazın 15.09.2008 tasdik tarih, 1/1000 ölçekli Bağcılar Uygulama İmar Planı kapsamında “İkiz Nizam”, 4 kat yapılaşma şartlarında “Konut Alanında” yer almaktadır. Parselin ~ 34 m2 yola terkinin olduğu bilgisi alınmıştır. Ayrıca taşınmazın bodrum katının güneş alması durumunda iskan edilebileceği, taban oturumunun yaklaşık 63 m2 inşaa edilebileceği ve diğer normal katlarının yaklaşık 94 m2 inşaa edilebileceği bilgisi alınmıştır. Çatı katında ise normal kat alanının 1/3 ‘ünün inşa edilebileceği bilgisi alınmıştır.
Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Taşınmazın 1/8 hissesi satılıktır, hisseye düşen 19,125 m2'dir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.