Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa'da 3 Katlı Bina ve Arsası

Şirketten 523m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18951
Metre Kare:
523m2
Ada:
153
Parsel:
58
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Özgür Sokak No:27 Kemalpaşa/Artvin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Özgür Sokak No:27 numaralı 2.192.92 m² yüzölçümünde ‘’İki Katlı Kargır Bina ve Çay Bahçesi’’ niteliğindeki taşınmazdır. Taşınmaz geometrik olarak amorf şekle, topoğrafı olarak düz araziye sahiptir. Sınırları kazıklı tellerle çevrilidir. Taşınmazın tapu kaydında vasfında belirtilen iki katlı kargır bina mahallinde zemin+ 3 katlı ve 523 m2 kullanım alanlıdır.  Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Taşınmaz Kemalpaşa Belediyesi İmar Müdürlüğünde 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı sınırları içerisinde, planında Emsal 1.50, Hmax 24.50 m konut alanında kaldığı, Uygulama İmar Planı gereği 576 m² yola terkinin olduğu bilgisi şifahen alınmıştır. Tapu kaydının beyanlar hanesinde belirtilen 22a uygulaması çalışmalarının devam ettiği bilgisi Arhavi Kadastro Biriminden şifahen alınmıştır.

Taşınmaz İlçe mahalle merkezine ve ana arterlere çok yakın konumda yer almaktadır. Şehir merkezine kuş uçuşu 350 metredir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede 3-4 katlı apartman,6-8 yüksek katlı apartman yapılar olup genellikle konut ve ticari amaçlı muhtelif katlarda yapılaşmalar söz konusudur. Taşınmaz İlçe merkezine çok yakın mesafededir. Sarp sınır kapısı İlçe merkezine yakın olmasından dolayı ticaretin hacmi yoğun olduğu bölgedir. 

Bölge orta gelir gurubu seviyesine hitap etmekte olup, taşınmazın yakın çevresinde sosyal yaşamın gerektirdiği market ve benzeri ticari birimler resmi kurumlar, belediye, sağlık ocağı cami, okul, taksi durağı, çocuk parkı, lokanta, çay ocağı gibi ihtiyaçlar çok yakın mesafelerden karşılanabilmektedir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet ve ticaret amaçlı tercih edilmektedir. Bölgenin (yol, su elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgenin yapılaşma oranı %20-30 seviyesindedir. Ulaşım yayan, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla yapılabilmektedir. Bölge 4.Derece deprem bölgesinde yer almaktadır. 

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2.fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. 2565 Sayılı Kanunun 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz mal edinemeyecekleri ve İzin Almadıkça Kiralayamayacakları bölge içeresinde kalmaktadır. Taşınmazın tapu kaydında vasfında belirtilen iki katlı kargır bina mahallinde 3 katlıdır. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.