Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa'da 3 Katlı Bina ve Arsası

Şirketten 523m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18951
Metre Kare:
523m2
Ada:
249
Parsel:
15
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Özgür Sokak No:27 Kemalpaşa/Artvin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Özgür Sokak No:27 numaralı 2155.65 m² yüzölçümünde ‘’İki Katlı Kargır Bina ve Çay Bahçesi’’ niteliğindeki taşınmazdır. Taşınmaz geometrik olarak amorf şekle, topoğrafı olarak düz araziye sahiptir. Sınırları kazıklı tellerle çevrilidir. Taşınmazın tapu kaydında vasfında belirtilen iki katlı kargır bina mahallinde zemin+ 3 katlı ve 523 m2 kullanım alanlıdır.  Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Taşınmaz Kemalpaşa Belediyesi İmar Müdürlüğünde 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı sınırları içerisinde, planında Emsal 1.50, Hmax 24.50 m konut alanında kaldığı, Uygulama İmar Planı gereği 576 m² yola terkinin olduğu bilgisi şifahen alınmıştır. Tapu kaydının beyanlar hanesinde belirtilen 22a uygulaması çalışmalarının devam ettiği bilgisi Arhavi Kadastro Biriminden şifahen alınmıştır.

Taşınmaz İlçe mahalle merkezine ve ana arterlere çok yakın konumda yer almaktadır. Şehir merkezine kuş uçuşu 350 metredir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede 3-4 katlı apartman,6-8 yüksek katlı apartman yapılar olup genellikle konut ve ticari amaçlı muhtelif katlarda yapılaşmalar söz konusudur. Taşınmaz İlçe merkezine çok yakın mesafededir. Sarp sınır kapısı İlçe merkezine yakın olmasından dolayı ticaretin hacmi yoğun olduğu bölgedir. 

Bölge orta gelir gurubu seviyesine hitap etmekte olup, taşınmazın yakın çevresinde sosyal yaşamın gerektirdiği market ve benzeri ticari birimler resmi kurumlar, belediye, sağlık ocağı cami, okul, taksi durağı, çocuk parkı, lokanta, çay ocağı gibi ihtiyaçlar çok yakın mesafelerden karşılanabilmektedir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet ve ticaret amaçlı tercih edilmektedir. Bölgenin (yol, su elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgenin yapılaşma oranı %20-30 seviyesindedir. Ulaşım yayan, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla yapılabilmektedir. Bölge 4.Derece deprem bölgesinde yer almaktadır. 

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2.fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. 2565 Sayılı Kanunun 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz mal edinemeyecekleri ve İzin Almadıkça Kiralayamayacakları bölge içeresinde kalmaktadır. Taşınmazın tapu kaydında vasfında belirtilen iki katlı kargır bina mahallinde 3 katlıdır. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.