Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Borçka Düzköy'de 14 Dönüm Fındık Bahçesi

Şirketten 14159m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22681
Metre Kare:
14159m2
Ada:
261
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Düzköy Köyü, 261 ada 6, 262 ada 6 parsel Borçka/ARTVİN

Açıklama

ÖzelliklerArtvin İli, Borçka İlçesi, Düzköy Köyü Boroknidi Mevkii nde konumlu 261 Ada 6 Parsel, Artvin İli, Borçka İlçesi, Düzköy Köyü İskantali Mevkii nde konumlu 262 Ada 6 parseldir.

Artvin ili, Borçka ilçesi, Düzköy Köyü, Cukadi Mevkii 261 ada 6 parseldeki konumlu taşınmaz 7084,99 m² yüzölçümlü olup tapu kayıtlarında ‘’Fındık Bahçesi’’ vasıflıdır. Taşınmaz kadastro parselidir. Kadastro paftasına göre değerlemesi yapılan taşınmaz kuzeyden kadastro yoluna, güney ve batıdan komşu parsellere, doğudan dere yatağına cephelidir. Taşınmazın ulaşımının sağlandığı yol doğu cephesinde yer almakta olup, yol paftasına işlenmemiştir. Geometrik olarak amorf şeklinde bir forma sahip olan taşınmazın bulunduğu bölgenin topografik yapısı eğimlidir. Parselin sınırları yerinde belirgin bir unsur ile çevrilmemiş olup, üzerinde orman ağaçları, fındık ağaçları ve çalılık bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Artvin ili, Borçka ilçesi, Düzköy Köyü, İskantali Mevkii 262 ada 6 parseldeki konumlu taşınmaz 7071,91 m² yüzölçümlü olup tapu kayıtlarında ‘’Fındık Bahçesi’’ vasıflıdır. Taşınmaz kadastro parselidir. Kadastro paftasına göre değerlemesi yapılan taşınmaz güneyden kadastro yoluna, kuzey ve batıdan komşu parsellere, doğudan dere yatağına cephelidir. Taşınmazın ulaşımının sağlandığı yol doğu cephesinde yer almakta olup, yol paftasına işlenmemiştir. Geometrik olarak amorf şeklinde bir forma sahip olan taşınmazın bulunduğu bölgenin topografik yapısı eğimlidir. Parselin sınırları yerinde belirgin bir unsur ile çevrilmemiş olup, üzerinde orman ağaçları, fındık ağaçları ve çalılık bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.