1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Yenimahalle Serhat Mahallesi'nde 121 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 121m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16933
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 121m2
Ada 42813
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Serhat Mahallesi 1325 Sokak Yılmazlar Sitesi A Blok No:3/2 Yenimahalle/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat girişine göre sağ arka tarafta yer alan 2 nolu mesken 121 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz projesine göre antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo wc ve 2 balkondan oluşmaktadır.

Gayrimenkulün bulunduğu bina, 42813 ada 7 parselde, betonarme/karkas tarzında, ayrık nizamda, 3890,00 m2 arsa üzerine A, B Bloklar halinde inşa edilmiş olup, A Bloktaki bina bodrum, zemin, 4 normal kattan oluşmaktadır,26.04.2005 onay tarihli kat irtifakı projesine göre, bodrum katında sığınak, su deposu; zemin katta 1, 2 nolu mesken, 19 nolu dükkan, kapıcı dairesi 1.katta 3, 4, 5, 6 nolu mesken; 2.katta 7, 8, 9, 10 nolu mesken; 3.katta 11, 12, 13, 14 nolu mesken; 4.katta 15, 16, 17, 18 nolu mesken olmak üzere binada toplam 19 adet, site genelinde toplam 33 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina 1325 Sokağa cepheli olup, bina girişi zemin kat seviyesinden sokaktan bakıldığında sağ tarafından site içine bakan cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada doğalgaz tesisatı ve asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Konu gayrimenkul, Ankara lii, Yenimahalle ilçesi, Serhat Mahallesi, 1325 Sokak, Yılmazlar Sitesi, A Blok, No:3/2 posta adresli yerde bulunur. Gayrimenkulün bulunduğu semt orta gelir grubundan ailelerin yaşadığı, gelişme konut bölgesidir. Alt yapı çalışmalar tamamlanmış olup. kamu hizmetlerinden İstifadeleri tamdır. Konum olarak N: 39.989070, E: 32.761450 coğrafi koordinatları üzerinde yer almaktadır. Tarif olarak, Anadolu Bulvarından 996 Caddeye girilerek yolun sonuna kadar ilerlenerek kavşak geçildikten sonra yolun devamı niteliğindeki 1326 Cadde üzerinde yaklaşık 700 metre ilerlenerek sağ koldaki 528 Caddeye dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 170 metre ilerlendiğinde sağ kolda bulunan 1325 Sokağa dönülür. Taşınmazın yer aldığı site bu sokak üzerinde yaklaşık 90 metre ileride sol kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge, Yenimahalle İlçesinin gelişme konut bölgesi niteliğinde olup, konut nitelikli yapılar mevcuttur. Yakın planda, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Huzur Camii, Barış Manço Parkı, Nasuh Akar Parkı ve Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Şehir merkezine mesafeli konumda yer almaktadır. Taşınmaza 528 Cadde üzerinden gecen toplu tasım araçları ile ulaşmak mümkündür.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.