COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Malazgirt Mahallesi'nde 5+1 191 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 191m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16523
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 191m2
Ada 877
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 06.04.2011
Ruhsat Tarihi 14.03.2011
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Malazgirt Mah. Sırlı Sok. Fatih Apt. No:28/7 Sincan Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3. normal ve katı katta yer alan 7 bağımsız bölüm numaralı çatı aralı meskendir. Taşınmaz bina girişine göre sol tarafta, sokağa göre sağda yer almaktadır. Kuzeybatı, kuzeydoğu, güneydoğu olmak üzere 3 cephelidir. Projesine göre toplam 146 m2 brüt ve 45 m2 teras alanlıdır. 104 m2 alanlı 3. katta, salon, 3 oda, mutfak, banyo, antre, 2 balkon bölümlerinden oluşmakta, 42 m2 brüt alanlı çatı katta 2 oda, antre, banyo, wc ve 45 m2 açık teras bölümlerinden oluşmaktadır. Isıtma sistemi kombi kaloriferlidir. 

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan bodrum + zemin + 3 normal + çatı katlı betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. Arsa Bölümü: 484 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen şeklinde, kot olarak yol seviyesi ile aynı seviyede, topoğrafik olarak eğimsiz bir yapıdadır. Bina bölümü: Parsel üzerinde ayrık nizamda, betonarme yapı türünde, bodrum + zemin + 3 normal +çatı katı olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta, otopark, binaya ait depo, zemin katta 1,2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. normal katta 3.4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katta 5,6 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. normal katta 7.8 bağımsız bölüm numaralı çatı aralı meskenler olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Binanın girişi, zemin katından sokağa arka taraftan, kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Ana arterlerden Buhara Caddesi üzerinde batı yönüne ilerlerken ışıklı kavşak geçilir ve sağa Sırlı Sokak'a girilir. Taşınmazın bulunduğu bina 500 metre sonra sağda yer almaktadır. 

Not: 14.03.2011 tarihli Yapı Ruhsatı, 06.04.2011 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı ÇATI ARALI MESKEN'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.