COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Malazgirt Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 61m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13803
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 61m2
Ada 322
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 07/01/1994
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Malazgirt Mahallesi, Peçenek Caddesi, No:28/2 Sincan /Ankara BB:2

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816708

Özellikler: Konu taşınmaz zemin kat, güneydoğu cepheden sağlanan bina girişine göre sol arka cephede yer almaktadır. Projesine göre 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 61 m2 dir.
Ana taşınmaz bodrum + zemin + 4 normal kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. Bodrum katta, 2 adet mesken, teknik hacimler ve kömürlükler, zemin katta, 2 adet mesken, 1 adet dükkan ile bina girişi, 1, 2, 3 ve 4. Katlarda 3 er adet mesken bulunmaktadır. Ana binada toplam 17 adet bağımsız bölüm mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmazın Açık Adresi; Malazgirt Mahallesi, Peçenek Caddesi, No:28/2 Sincan /Ankaradır.

Not: 07.01.1994 tarihli iskan izni bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.