COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Atatürk Mahallesinde 84 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 84m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12287
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 84m2
Ada 62
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ATATÜRK Mah. VATAN Cad. ERDOĞAN APT. Apt. No: 69 / 9 SİNCAN / ANKARA Bina Kodu: 874323 - UAVT NO:1540004874

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Vatan Caddesi üzeri binada, dış cephesi ısı yalıtımlı,Yapıkullanım izin belgesinin olması avantaj, 2 oda salon 84.00 m2 SON KAT DAİRE
Özellikler: Taşınmaz, en üst kat olan 4. kattaki 9 bb no.lu meskendir. Taşınmaz, bina girişine göre sağda, Vatan Caddesi üzerinden bakınca öndedir. Kuzey, batı, güney olmak üzere 3 cephelidir. Projesine göre, brüt 84 m2 alanlıdır. Projesine göre, salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, hol, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Salon bağımsızdır. Projesiyle dış hatlar itibariyle uyumlu olup incelemesi dışarıdan yapılmıştır.
Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan 1 bodrum+zemin+4 normal katlı betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmazı 
oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. Taşınmazın bulunduğu arsa  417 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen şeklinde, kot olarak yol seviyesi ile aynı seviyede, topoğrafik olarak eğimsiz bir yapıdadır. 11 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina dış cephesi mantolamalı sıva üzeri boyalıdır. Bina içinde zemin mozaik kaplama, duvar sıva üzeri boyalıdır. Merdiven korkulukları ve bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Binanın girişi, zemin katından, Vatan Caddesi'ne göre sol yan taraftan, kuzey cepheden sağlanmaktadır.
Ulaşım:  Taşınmazın bulunduğu 
bölge, Ankara İli, Sincan İlçesi, Atatürk Mahallesi sınırlarında olup ilçe merkezinin güneyinde, yürüme mesafesinde kalmaktadır. Ana arterlerden Vatan Caddesi üzerinde ilçe merkezi yönüne ilerlerken Peçenek Caddesi geçilir ve sağda, 69 no.lu binada yer almaktadır. Bölge konut kullanımına ayrılmış olup ticari faaliyet genel olarak Vatan Caddesi, Ankara Caddesi, 12.Cadde üzerinde yoğunlaşmıştır. Alt katları genellikle dükkan olarak kullanılan bölgede binalar genellikle 15­-20 yıllıktır. Yapılaşma 4­-5 katlı betonarme binalar şeklindedir. Kamu hizmetlerinden istifadesi ve teknik altyapısı tamdır. Yakın konumda, pazar yeri, ilkokul, cami, park gibi sosyal donatılar mevcuttur. Ulaşım, Vatan Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.

Not: 02/01/1997 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.