COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Atatürk Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 284m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13064
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 284m2
Ada 79
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mh. Peçenek Cd. No:98 Sincan/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz binanın 1. bodrum katında ve bina ana giriş cephesine göre arka tarafta konumlanmakta olup yaklaşık brüt 97 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın tapu kayıtları ve mimari projesine göre binanın 2. bodrum katında yaklaşık brüt 187 m2 eklenti depo alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre antre, hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Zeminler salon ve odalarda laminant parke, diğer bölümlerde ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı diğer hacimlerde ise saten boyalıdır. Tüm tavanlar plastik boyalıdır. Giriş kapısı çelik iç kapılar ise ahşap mamuldür. Tüm pencereleri ahşap mamul ve çift camlıdır. Isınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın eklentisi olan kısımın işyeri olarak kullanıldığı gözlemlenmiştir.
Taşınmazın yer aldığı bina 4 bodrum, zemin, 4 normal ve çatı arası kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Binanın 4. bodrum katında otopark, 3. bodrum katında 2 adet dükkan ve sayaç yeri, 2. bodrum katında 1 numaralı daireye ait depo, 1. bodrum katında 1 adet daire ve sığınak, zemin katında 1 adet dükkan ve bina ana girişi, diğer katların her birinde ise ikişer adet daire bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, merdiven korkulukları demir korkuluktur. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmazın konumlandığı bina Peçenek Caddesi'ne cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde genelde zemin katları iş yeri veya konut, normal katları ise konut olarak kullanılan 3-5 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Bölge Sincan Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.