COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Atatürk Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 284m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13064
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 284m2
Ada 79
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Atatürk Mh. Peçenek Cd. No:98 Sincan/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz binanın 1. bodrum katında ve bina ana giriş cephesine göre arka tarafta konumlanmakta olup yaklaşık brüt 97 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın tapu kayıtları ve mimari projesine göre binanın 2. bodrum katında yaklaşık brüt 187 m2 eklenti depo alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre antre, hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Zeminler salon ve odalarda laminant parke, diğer bölümlerde ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı diğer hacimlerde ise saten boyalıdır. Tüm tavanlar plastik boyalıdır. Giriş kapısı çelik iç kapılar ise ahşap mamuldür. Tüm pencereleri ahşap mamul ve çift camlıdır. Isınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın eklentisi olan kısımın işyeri olarak kullanıldığı gözlemlenmiştir.
Taşınmazın yer aldığı bina 4 bodrum, zemin, 4 normal ve çatı arası kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Binanın 4. bodrum katında otopark, 3. bodrum katında 2 adet dükkan ve sayaç yeri, 2. bodrum katında 1 numaralı daireye ait depo, 1. bodrum katında 1 adet daire ve sığınak, zemin katında 1 adet dükkan ve bina ana girişi, diğer katların her birinde ise ikişer adet daire bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, merdiven korkulukları demir korkuluktur. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmazın konumlandığı bina Peçenek Caddesi'ne cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde genelde zemin katları iş yeri veya konut, normal katları ise konut olarak kullanılan 3-5 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Bölge Sincan Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.