COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Andiçen Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12492
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 1076
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Andiçen Mahallesi, Hür Sokak, No:4/3 Sincan/Ankara

Açıklama

Ulaşım, yürüme mesafesinden geçen özel dolmuş ve Belediye otobüsleri ile rahatlıkla sağlanmakta, YAPI KULLANIM İZİN BELGELİ BİNADA, 2 oda salon çift banyo ve çift balkonlu GİRİŞ KAT 80m2 DAİRE ile + ilaveten bodrum katta 60 m2 deposu birlikte
Özellikler: 3 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında, Hür Sokak cephe hattına ve bina girişine göre arka konumda, kuzey, doğu ve batı cephelidir. Taşınmaz tüm cephelerde komşu parsele bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt ~80 m² kullanım alanına sahiptir. Antre-­hol + 2 oda+ 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bodrum katta 60 m² alanlı deposu bulunmaktadır. Dışarıdan yapılan tespitte bodrum kattaki eklenti depoya 7 m² balkon ilave edilmiş ve 2 oda, mutfaktan oluşan daire olarak kullanıldığı gözlenmiştir. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları panel, pencere doğramaları ahşap ­ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zemin laminat parke, duvarlar plastik boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Mutfakta profil kapaklı mutfak dolapları mevcut olup zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama, duvarları saten boyadır. Banyoda; lavabo ve duş bataryası, wc'de alaturka taş mevcuttur. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğal gaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır.
Taşınmazın bulunduğu bina 3B yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum zemin +3 normal kat 
olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana yapı ön cephede (güney) Hür Sokak yönüne, diğer cephelerde komşu yapılar yönlerine bakmaktadır. Girişi Hür Sokak cephe hattına göre ön cephe üzerinde zemin kat (güney) cepheden sağlanmaktadır. Binanın;bodrum katında;3 nolu meskene ait depo, sığınak, kömürlükler ve müştemilat, zemin katta; 1­-2-3 meskenler, 1.katta;4-5-6, 2. katta;7-8-9, 3.katta;10­-11-­12 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın tüm cepheleri mantolama üzeri akrilik esaslı boyadır. Binanın açık otoparkı bulunmaktadır.Asansör mevcut değildir. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Bina 13 yaşındadır.
Ulaşım: Andiçen Mahallesi ana arterlerinden olan Ahimesut Bulvarı kullanılmaktadır. Taşınmaza 
ulaşmak için Ahimesut Bulvarı üzerindeki Batı Adliyesini batı yönünde 1500m geçince sağa ayrılan Gülsuyu Sokağa girilir. Kuzey yönünde 250m gidince sağa ayrılan Hür Sokak üzerinde yer alan 4 numaralı ana yapıya ulaşılır. Meskenin bulunduğu bölge Sincan İlçesinin ilk konut yerleşim alanlarından olup; yapılaşma tamamlanmıştır. Taşınmaz konut kullanımların yoğun olduğu orta gelir grubunda yer alanların tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Bölgede teknik ve sosyal altyapı tamamlanmıştır. Taşınmaza yakın mesafede, Nafiz Körez Devlet Hastanesi, Lokman Hekim Hastanesi, Nurettin Beyhan Elbir İÖO, Asrı Saadet Cami ve çocuk parkı bulunmaktadır. Ulaşım, Polatlı­-2 Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.
Not: 11/10/2006 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.