0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Kalecik'de Gelişime Açık Bölgede Konut İmarlı Arsa

Şirketten 550m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19519
Metre Kare:
550m2
Ada:
119
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Demirtaş Mahallesi 119 ada 14 parsel Kalecik/Ankara

Açıklama

GELİŞİME AÇIK BÖLGEDE YATIRIMLIK 2 KAT KONUT İMAR İZİNLİ ARSA

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Ankara ili, Kalecik ilçesi, Demirtaş Mahallesi, 119 ada 14 parselde konumludur. Taşınmaz Arsa vasıflı olup 550,00 m2 yüz ölçümlüdür. Geometrik olarak dikdörtgen yapıdadır. Taşınmaz yola 21 metre cepheli olup taşınmaz mahalle merkezinde konumludur.

Alınan şifahi bilgiye göre,

Yapılaşma şartları;
Taks: 0,20
Kaks: 0,40
Hmax: 6,5 (2 kat imar izni) 

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.