1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Park Lima Sitesi 'nde 76 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 76m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17945
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 76m2
Ada 60249
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 10.05.2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yasamkent Mahallesi 3300. Cadde Park Lima Sitesi C Blok No:2C/15 Çankaya/Ankara

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, bakımlı olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, site içerisinde yer alıyor olması, site bünyesinde kapalı otopark, açık otopark, özel güvenlik, güvenli kamere sistemi, çocuk parkı, spor sahası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzunun olması, yakın çevresinde Park Mozaik Sitesi, Besa Karina Sitesi, Bener Plaza, Doğa Koleji ve yer yer boş arsaların yer alması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz blok girişine göre 1.kat, sağ ön kolda konumlu olup güney ve batı yönlerine cephelidir.  C blok 1. katta yer alan büro vasıflı konut olarak kullanılan 15 numaralı bağımsız bölümdür. Taşınmaz mimari projesine göre 76 m2 alana sahip olup ofis, būro ve mutfak nişi, banyo, 2 balkon, hol hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı büro, kullanım amacı konuttur. Mevcut durumda 1+1 olarak düzenlenmiştir. İç özellikleri mimari projesine göre yazılmıştır, yerinde değişiklikler yapılmış olabilir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder.

8.348m2 alana sahip 60249 ada 2 parsel geometrik olarak düzgün yamuk formda olup az eğimi bir arazi yapısına sahiptir. 60249 Ada 2 parsel üzerinde A, B, C Bloklardan oluşan Lima Park sitesi yer almakta olup site girişi güney cephede, 3300. Cadde üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın dahilinde yer aldığı C blok parselin ve sitenin doğu cephesine yer almaktadır. C bloğa giriş projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden, bloğun batı cephesinden sağlanmaktadır. Mimari projesine göre C bloğun bodrum katında kapalı otopark, sığınak, kazan dairesi, enerji odası, sayaç yeri, 4 adet dükkan nitelikli b.b., zemin katında blok girişi, güvenlik, 8 adet büro nitelikli b.b., normal katlarında ise her katta 8 adet büro nitelikli b.b. olmak üzere blok dahilinde toplam 68 b.b. yer almaktadır. B+2+7 katlidir. Blok diş cephesi dış cephe boyası, bina giriş kapısı ise alüminyum doğramadır. Blok dahilinde mimari projesine göre 2 adet asansör, 1 adet yangın merdiveni, 1 adet kat merdiveni mevcuttur. Site dahilinde kapalı otopark, açık otopark, özel güvenlik, kontrollü giriş, güvenlik kamera sistemi, bahçe duvarı, süs havuzu, çocuk parkı, spor sahası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu ve yeşil alan peyzaj düzenlemesi mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Eskişehir yolu, Dumlupınar Bulvarı üzerinden Yaşamkent girişine dönülerek 3207. Caddeye girilir ve ilk kavşaktan sağ istikamete dönülerek Mehmet Rıfat Börekçi Caddesine girilir. Mehmet Rıfat Börekçi Caddesi üzerinde ~1.3 km kadar ilerledikten sonra sol istikamete 3296. Caddeye girilir. 3296. Cadde üzerinde ~750m kadar ilerledikten sonra sağ istikamete 3158. Caddeye girilir. Değerleme konusu taşınmazın dahilinde yer aldığı Park Lima Sitesi 3158. Cadde üzerinde -300m kadar ileride sağ kolda yer almaktadır. Siteye giriş 3300. Cadde üzerinden sağlanmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgenin teknik altyapısı tam olup ulaşım problemi bulunmamaktadır. Bölge üst gelir seviyesine sahip bireylerce tercih edilen bir yerleşim bölgesidir. Bölge geneline yüksek kat, yapı yaşı genç yapılaşmalar ile müstakil site tarzı yapılaşmalar hakimdir. Bölgede Mehmet Rifat Börekçi Caddesi önemli bir ticari aks haline gelmiştir. Yakın çevrede benzer vasıfta meskenler, Park Mozaik Sitesi, Besa Karina Sitesi, Bener Plaza, Doğa Koleji ve yer yer boş arsalar yer almaktadır. 

Not: 10.05.2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı büro, kullanım amacı konuttur. İç özellikleri mimari projesine göre yazılmıştır, yerinde değişiklikler yapılmış olabilir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.