Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Çankaya Güneypark Sitesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 250m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23356
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
250m2
Ada:
29634
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
31
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
15

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İlkbahar Mahallesi Güneypark Kümeevler Caddesi Güneypark 1 Sitesi No:55 E Blok Kat:3 D:15 Çankaya/Ankara

Açıklama

Özellikler: Ankara ili, Çankaya ilçesi, İlkbahar Mahallesi, Güneypark Kümeevler, Güneypark 1 Sitesi, E-3-15-82-90-98, F-5-39-43-61, G-27-29-103-105-109, K-41-47, M-6-54, N-42 ile İlkbahar Mahallesi, Güneypark Kümeevler, Güneypark 2 Sitesi, A-9, B-10, D-68, G-11, H-30, K-3-11 adresinde konumlu meskenlerdir. Taşınmazlara İlkbahar Mahallesini Ankara merkezine bağlayan Turan Güneş Bulvan kullanılarak ulaşılabilir. Taşınmazlardan Güneypark 1 Sitesindeki meskenlere ulaşım için; Galip Erdem Caddesi ile Turan Güneş Bulvarı kesişiminden Galip Erdem Caddesi üzerinden yaklaşık 1 km gidildikten sonra konu taşınmazın bulunduğu site sağda konumludur. Taşınmazlardan Güneypark 2 Sitesindeki meskenlere ulaşım için; 625. Cadde ile Galip Erdem Caddesi kesişiminde 625. Cadde üzerinden yaklaşık 2 km gidildikten sonra konu taşınmazın bulunduğu site sağda konumludur. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkânla kolaydır. Taşınmazın önünde yer alan Galip Erdem Caddesi'nden toplu taşıma araçla geçmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişmekte olan bölge olup, yeni yapılar oldukça fazladır. Bölgedeki yapılaşma oranı %60 olup, genellikle site tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde çok sayıda 20-30 katlı yapı yaşı 0-10 aralığında olan yapılar ve çok sayıda yeni yapılmakta olan binalar bulunmaktadır. Bölgede ticari olarak düşük yoğunluk bulunmakta olup, genellikle konutlar bulunmaktadır. Taşınmazın yakınında eğitim tesisleri, dini tesisler, semt pazarı, marketler ve çok sayıda sosyal donatı alanları mevcuttur. Taşınmazın konumlandığı bölge Ankara'nın güneybatısında yer almakta olup, İlkbahar Mahallesi sınırında bulunmaktadır. 

Taşınmaz binanın girişine göre sağ arkada konumlu E-15 BB dairedir. Onaylı mimari projesine göre brüt 250,00 m2 kullanım alanına sahip olup; 4 oda, salon, mutfak, 2 banyo, soyunma odası, wc-lavabo, kış bahçesi ile 1 balkondan oluşmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.