COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar İhsaniye Yaylabağı Mahallesi'nde 5636 m2 Turizm İmarlı Arsa

Bankadan 5636m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14937
Metre Kare 5636m2
Ada 108
Parsel 33
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yaylabağı Kasabası, Karaoğlan Mevkii, 108 ada 33 parsel, İhsaniye, Afyonkarahisar

Uzman Görüşü

Gelişmekte olan bölgede olmasıyla cazip bir yatırım fırsatı sunan, termal turizme yönelik oteller, moteller, tatil köyleri, devre mülk tarzı siteler ve özel villalar ile göz dolduran prestijli bölgede, TTA (Turizm Tesis Alanı) lejantlı alanda, Gazlıgöl Kasabası girişine 1 km, köşe konumlu, toplu taşıma imkanları çok iyi, 5636,18 m2 imarlı arsaimarlı olması, ulaşımının kolaylıkla sağlanması, Afyonkarahisar-Eskişehir Karayoluna yakın konumda yer alması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz; 108 ada 33 parsel 5.636,18 m2 yüz ölçümüne sahip Arsa vasfında taşınmazdır. Parsel geometrik olarak yamuk bir forma ve topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir. İmar paftasında güney ve batı cephesine yola cephesi olup bu yollardan güney cephesine olan yol yerinde toprak yol, batı cephesinde olan yol yerinde kilitli parke yol özelliğindedir. Parselin imar paftasında batı cephesine olan yola cephesi yaklaşık 58,80 mt, güney cephesine olan yola cephesi yaklaşık 61,30 mt dir. Parsel köşe parseldir. Parsel boş vaziyette olup kullanılmamaktadır. 

 Ulaşım: Afyonkarahisar İli, İhsaniye İlçesi, Yaylabağı Kasabası, Esentepe Mahallesi, Gündoğan Caddesi üzerinde yer almakta olup, tapuda; İhsaniye İlçesi, Yaylabağı Mahallesi, 5.636,18 m2 büyüklüğündeki 108 ada 33 nolu parseli teşkil eden Arsa vasıflı taşınmazdır. Gayrimenkule ulaşım Afyonkarahisar Eskişehir Karayolu üzerinde Eskişehir istikametine doğru ilerlerken sağa Gündoğan Caddesine dönülür. Yaklaşık 280 mt sonra karşımıza gelen parsel taşınmazı teşkil etmektedir. Konu taşınmaza toplu tasıma ve özel araç ile rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle benzer özelliklerde boş arsalar, termal amaçlı 2­3 katlı termal villalar, bodrum + 4­5 katlı termal apart oteller yer almaktadır. 

 Not: 1/1000 imar planında Turizm Tesis Alanında (TTA) kalmaktadır. Taşınmazın yapılaşma şartları; TTA (TURİZM TESİS ALANI); Bu alanlarda turizm tesislerinin belgelendirilmesine ve niteliklerine ilişkin yönetmelikte belirtilen tesisler yapılabilir. Devremülk yapılamaz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.