"Adana Seyhan Satılık Emlak" 3 sonuç


"Adana Seyhan Satılık Emlak" 3 sonuç

Filtrele
Emlak Tipi
Konum
Seyhan ×
Fiyat Aralığı
Alan
Satıcı Bilgisi
Diğer Özellikler
Adana Seyhan Yeşiloba Mahallesinde Asma Katlı Dükkan

Adana Seyhan Yeşiloba Mahallesinde Asma Katlı Dükkan

Adana / Seyhan - Dükkan

300m2 Tahliye Edilmemiş
Adana Seyhan Şakirpaşada 4 Katlı İmalathane

Adana Seyhan Şakirpaşada 4 Katlı İmalathane

Adana / Seyhan - Fabrika

827m2
Adana Seyhan Kayalıbağ Mahallesinde 40 m2 Büro

Adana Seyhan Kayalıbağ Mahallesinde 40 m2 Büro

Adana / Seyhan - Ofis

40m2 Tahliye Edilmemiş

Tapu.com'da her arayışınıza yönelik, değerleme (ekspertiz) raporlu gayrimenkuller satışa sunulmaktadır. Dilerseniz satılık konut kategorimizde satılık daire, bina ve villaları inceleyebilir, dilerseniz satılık ticari gayrimenkul kategorimizde fabrika, depo, dükkan, ofis, müstakil bina ile turistik gayrimenkulleri inceleyebilirsiniz. 

Arsa kategorimizde ise tarlalar, imarlı arsalar ve bağ bahçe gibi gayrimenkul türlerini bulabilirsiniz. 

Tapu.com'da bankadan satılık, sahibinden satılık ve inşaat şirketinden satılık gayrimenkuller yer almaktadır. Bu gayrimenkuller SPK lisanslı değerleme (ekspertiz) uzmanları tarafından hazırlanmış değerleme (ekspertiz) raporlarına sahiptir. Değerleme raporu, ilgili gayrimenkule ait iç ve dış tüm özellikler, ilgili binanın belediye ve yetkili diğer kurumlardan doğrulanmış yasal statüsü, değerleme esnasında çekilmiş fotoğraflarını da içermektedir. Böylece gayrimenkulün gerçek değeri, ekspertiz raporu dikkate alınarak belirlenmektedir .

tapu.com'da satılan tüm gayrimenkuller, SPK lisanslı değerleme uzmanları (eksper) tarafından hazırlanmış değerleme (ekspertiz) raporuna sahiptir. Bankadan satılık gayrimenkuller de dahil olmak üzere, tapu.com'da listelenmekte olan gayrimenkuller için tek satış yetkilisi tapu.com'dur. 

Siz de ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasını inceleyerek, değerleme raporunda yer alan bu bilgilere erişebilirsiniz. Dilerseniz hafta içi her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 850 532 82 78 numaralı çağrı merkezimizi arayarak satıştaki gayrimenkuller ve sistemimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.