COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Ereğli Müftü Mahallesinde 116m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 116m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13057
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 116m2
Ada 2456
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zonguldak Ereğli Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:19-1/1

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul bitişik nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde bodrum kat, zemin kat, 5 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 8 katlı olarak inşa edilmiştir. Gayrimenkulde toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş zemin kattan, batı cephesinden sağlanır. Bina ısınma sistemi doğal gaz-kombi şeklindedir. Asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. 
Daire bina girişine göre sol kolda ve 1.katta bulunmaktadır. Batı ve doğu olmak üzere iki cephelidir. 2 adet oda,salon,banyo, wc, mutfak, antre, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 116m2 brüt alana sahiptir. 
Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım ilçe merkezindeki postane önündeki döner kavşaktan meydanbaşı caddesi istikametine doğru yöneldikten sonra bu yol üzerinde yaklaşık 1,2 km kadar ilerlenir. Erdemir caddesi üzerinden geçiliğ istanbul yol ayrımı mevkiine gelinmiş olur, buradaki döner kavşaktan sağa doğru yani uğur mumcu caddesi yönüne dönülür. Gayrimenkul yol üzerinde 200m ileride sol kolda konumludur. Ulaşım şehir içi halk otobüsleriyle kolaylıkla sağlanabilmektedir.