Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Zonguldak Ereğli Kepez Mahallesinde 3+1 115 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10170
Ada 2004
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kepez Mahallesi, 1 Nolu Prof. Muammer Aksoy Sokak, No: 55, 1.kat, Daire: 4 Ereğli / ZONGULDAK (UAVT: 1206175885)

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Bölgenin ana arterlerinden olan Prof. Muammer Aksoy Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut/işyeri amaçlı ve bodrum + zemin + 2 ­ 4 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve kısmen üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Prof. Muammer Aksoy Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.
Özellikler: 4 no.lu bağımsız bölüm binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında ve sağ tarafta kalmakta olup, 
kullanım alanı yaklaşık 115 m2 dir. Bağımsız bölüm antre, mutfak, banyo, tuvalet, salon, 3 oda ve 3 balkon bölümlüdür. Taşınmazın içine girilememiş olup, tespitler dışarıdan yapılmıştır.
Taşınmazın bulunduğu bina; 504,43 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, 
betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında garaj, eklenti kömürlükler, zemin katında 2 adet dükkan ve diğer normal katlarda her katta 2'şer daire olacak şekilde binada toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıvalıdır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır.
Not: 27/09/2000 tarihli yapı ruhsatı, 27/10/2003 tarihli Kat İlavesi + 
Tadilat + Kullanım Değişikliği ruhsatı bulunmaktadır.