1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yozgat Yerköy Hüyük Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 107m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15019
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 96
Parsel 130
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 41
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 05/11/1980
Ruhsat Tarihi 23/03/1979
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HÜYÜK Mah. GİRAY Sok. No: 12 / 2 YERKÖY / YOZGAT

Uzman Görüşü

Adalet Sarayı, T.M.O, Hicret Cami ve Reşat Akyön Ortaokulu yakın konumda, şehir merkezine yürüme mesafesinde, bahçe içerisinde müstakil görünümlü ve iki katlı binanın giriş katında 3 oda 1 salon 107.00 m2 ekonomik ve kullanışlı daire, ilçe merkezinde konumlu olması, ulaşımın kolay olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul; 924,00 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde, ayrık nizamda, betonarme, karkas yapı şeklinde inşa edilmiştir. Binada; zemin + 1 Normal Kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Zemin katta 2 adet mesken ve bina girişi, 1. Katta 2 adet mesken olmak üzere, binada toplam 4 adet mesken bulunmaktadır. Mimari projesine göre bina girişi zemin kattan, Doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapı olup. Bina giriş holü, merdivenler ve kat aralıkları şap beton kaplıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina kombi ile ısınmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır.


2 nolu taşınmaz; bina girişine göre sağ tarafta ve zemin katta konumlu olup, Kuzey, Batı ve Doğu cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 107 m2 brüt inşaat alanına sahiptir.

Ulaşım: Yozgat İli, Yerköy İlçesi, Hüyük Mahallesi, Giray Sokak No: 12/2 adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için ilçe merkezinde konumlu olan, Dilek Caddesi ile 23 Nisan Caddesi ile kesiştiği yerden 23 Nisan Caddesine dönülür. 23 Nisan Caddesinde yaklaşık olarak 250 m ilerledikten sonra solda konumlu taşınmaza ulaşılır. Ulaşım problemi yoktur. Ulaşım yaya ve toplu ulaşım ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge genellikle orta gelir grubunun yaşamayı tercih ettiği bir bölgedir. Taşınmaz konum itibariyle şehir merkezine yakın mesafede bulunmakta olup toplu ulaşım ve yaya ile ulaşım sağlanabilmekte ve bu bölge Yerköy de sosyal imkanların ve ticari hareketliliğin şehir merkezine oranla alt orta seviyelerde olduğu bölgelerden biridir. Taşınmazın çevresinde taşınmaz ile benzer özelliklerde yapılar bulunmakta ve yakın çevresinde temel ihtiyaçları karşılamak için gerekli işyerleri bulunmaktadır. Bölgede genellikle sosyal donatı alanları yeterli olup, Bölgenin yapılaşması %50 ­ 70 seviyesindedir. Bölgenin her türlü altyapısı tamamlanmış olup, kamusal hizmetlerden istifadesi tamdır.

Not: 23.03.1979 tarih ve 2624 belge nolu yapı ruhsatı belgesi ve 05.11.1980 tarih ve Cilt: 20 sahife no: 6 belge nolu yapı kullanma izin belgesi(iskanı)bulunmaktadır. Parsel üzerinde yer alan binanın vaziyet planından farklı konumda ve döndürülerek inşa edilmesi, yan parsele de tecavüzü vardır, yerindeki taşınmaz bu durumdan etkilenmemektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.