Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yozgat Yenifakılı Fehimli Mahallesi'nde 512 m2 Müstakil Ev ve Arsası

Bankadan 4 512m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14573
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
512m2
Ada:
191
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

FEHİMLİ KÖYÜ KÖYİÇİ MEVKİİ 191 ADA 12 PARSEL FEHİMLİ KÖYÜ/YENİFAKILI/YOZGAT

Uzman Görüşü

Fehimli Köyü Köyiçi Mevki 191 Ada 12 Parselde ev ve arsa;  ulaşımın kolay olması, taşınmazın kullanılabilir durumda olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

FEHİMLİ KÖYÜ KÖYİÇİ MEVKİİ 191 ADA 12 PARSEL FEHİMLİ KÖYÜ/YENİFAKILI/YOZGAT

Özellikler: Taşınmaz tapuda; Yozgat İli, Yenifakılı İlçesi, Fehimli Köyü, Köyiçi Mevkii, 3322,73 m2 yüzölçümlü 191 ada 12 parselde yer almaktadır. Taşınmaz ‘’ KARGİREV,AHIR,SAMANLIK,BAHÇE’’ vasfındadır. Taşınmazın kadastro paftasında bulunan mevcut ölçüleri dikkate alınmıştır. Parsel üzerinde yaklaşık olarak 275 m2 müstakil ev1, 104m2 müstakil ev2, 68m2 Ahır, 42m2 Samanlık ve yaklaşık olarak 23m2 müştemilat olmak üzere toplam taban oturumu 512 m² alana sahip yapı bulunduğu tespit edilmiştir. Dışardan yapılan gözlemlere göre parsel çevresi yarım metrelik beton duvar ile çevrilidir. Müstakil ev­1 dış cephesi taş duvar ile kaplıdır. Müstakil ev­2 yığma tuğla olarak inşa edilmiştir. Ahır ve samanlık harabe durumda olup ekonomik ömürlerini tamamladığı görülmüştür. Müştemilat ise yığma tuğla tarzda inşa edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bina köy merkezine yakın olması ve ulaşımının kolay olması açısından yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Ulaşım: Taşınmaz Yozgat İli, Yenifakılı İlçesi, Fehimli Köyü, Köyiçi Mevkii 191 ada 12 parselde konumlu ‘’ KARGİREV,AHIR,SAMANLIK,BAHÇE’’ vasıflar taşınmazdır. Taşınmazın yer aldığı bölge kırsal yerleşim bölgelerinden biri olup ağırlıklı olarak ekili tarım arazileri bulunmaktadır. Bölgede ağırlıklı olarak buğday ve arpa ekilmektedir. Bölge Yenifakılı Belediyesi sınırlarında olup kısıtlı altyapı olanaklarına sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde tarım arazileri ve 1­-2 müstakil yapı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye kısmen ulaşım sorunu bulunup, özel araçlarla yakınına kadar ulaşım sağlanabilmektedir.

Not: 3083 sayılı yasanın 13. maddesine göre Sulama Alanlarında Arazi Düzenlemesi ve Tarım Reformu gereğince şerhi bulunmaktadır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.