Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yozgat Yenifakılı Fehimli Mahallesi'nde 512 m2 Müstakil Ev ve Arsası

Bankadan 4 512m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14573
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
512m2
Ada:
191
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FEHİMLİ KÖYÜ KÖYİÇİ MEVKİİ 191 ADA 12 PARSEL FEHİMLİ KÖYÜ/YENİFAKILI/YOZGAT

Uzman Görüşü

Fehimli Köyü Köyiçi Mevki 191 Ada 12 Parselde ev ve arsa;  ulaşımın kolay olması, taşınmazın kullanılabilir durumda olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

FEHİMLİ KÖYÜ KÖYİÇİ MEVKİİ 191 ADA 12 PARSEL FEHİMLİ KÖYÜ/YENİFAKILI/YOZGAT

Özellikler: Taşınmaz tapuda; Yozgat İli, Yenifakılı İlçesi, Fehimli Köyü, Köyiçi Mevkii, 3322,73 m2 yüzölçümlü 191 ada 12 parselde yer almaktadır. Taşınmaz ‘’ KARGİREV,AHIR,SAMANLIK,BAHÇE’’ vasfındadır. Taşınmazın kadastro paftasında bulunan mevcut ölçüleri dikkate alınmıştır. Parsel üzerinde yaklaşık olarak 275 m2 müstakil ev1, 104m2 müstakil ev2, 68m2 Ahır, 42m2 Samanlık ve yaklaşık olarak 23m2 müştemilat olmak üzere toplam taban oturumu 512 m² alana sahip yapı bulunduğu tespit edilmiştir. Dışardan yapılan gözlemlere göre parsel çevresi yarım metrelik beton duvar ile çevrilidir. Müstakil ev­1 dış cephesi taş duvar ile kaplıdır. Müstakil ev­2 yığma tuğla olarak inşa edilmiştir. Ahır ve samanlık harabe durumda olup ekonomik ömürlerini tamamladığı görülmüştür. Müştemilat ise yığma tuğla tarzda inşa edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bina köy merkezine yakın olması ve ulaşımının kolay olması açısından yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Ulaşım: Taşınmaz Yozgat İli, Yenifakılı İlçesi, Fehimli Köyü, Köyiçi Mevkii 191 ada 12 parselde konumlu ‘’ KARGİREV,AHIR,SAMANLIK,BAHÇE’’ vasıflar taşınmazdır. Taşınmazın yer aldığı bölge kırsal yerleşim bölgelerinden biri olup ağırlıklı olarak ekili tarım arazileri bulunmaktadır. Bölgede ağırlıklı olarak buğday ve arpa ekilmektedir. Bölge Yenifakılı Belediyesi sınırlarında olup kısıtlı altyapı olanaklarına sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde tarım arazileri ve 1­-2 müstakil yapı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye kısmen ulaşım sorunu bulunup, özel araçlarla yakınına kadar ulaşım sağlanabilmektedir.

Not: 3083 sayılı yasanın 13. maddesine göre Sulama Alanlarında Arazi Düzenlemesi ve Tarım Reformu gereğince şerhi bulunmaktadır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.