COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalvaç, Kozluçay Köyü, Dereboğazı Mevkiinde 9.650m2 Tarla

Bankadan 9650m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14052
Metre Kare 9650m2
Ada 0
Parsel 161
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kozluçay Köyü Dereboğazı Mevki 0 Ada 161 Parsel Yalvaç / ISPARTA

Açıklama

Ulaşımı kolay, verimli toprak yapısına sahip, kadastro yoluna cepheli, köy merkezine yaklaşık 4 km mesafede, 9.650m2 TARLA

Özellikler: 0 Ada 161 No'lu Parsel: 10.600,00 m2 yüz ölçümlü, geometrik olarak amorf formda olup, topoğrafik olarak eğimli bir yapıya sahiptir. "TARLA" vasıflı olup değerleme esnasında üzerinde herhangi bir ürün ekili olmadığı görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Parsel üzerinde elektrik mevcut değildir. Parselin üzerinde herhangi bir yapı mevcut olmayıp, parselin sınırları komşu parseller ve kadastro yolu tarafından çevrelenmektedir. Taşınmazın güney cephesinden kadastro yoluna 45 metre, kuzey doğu cephesinde bulunan kadastro yoluna 30 metre cephesi bulunmaktadır.

Ulaşım: Yalvaç ilçesi, Isparta il merkezinin yaklaşık 80 km. kuzeydoğusunda yer almaktadır. Taşınmaz, Yalvaç ilçe merkezinin yaklaşık 16 km. güney doğusunda, Kozluçay Köyünün yaklaşık 4 km güney batısındadır. Taşınmaz, Isparta­-Konya yolu üzerinde Yalvaç yol ayrımını geçtikten sonra sağda yer alan Tekbaş inşaatın yaklaşık 450 metre yukarısında, Isparta- Konya yolunun yaklaşık 200 metre içerisinde ve sağda yer almaktadır. Bölgede genellikle kuru tarım yapılmakta olup taşınmazların bulunduğu bölge tarım amaçlı olarak kullanılmaktadır. Taşınmazlar Kozluçay köy merkezine yaklaşık 4 km mesafede olup, imar sınırları dışındadır. Taşınmazlar eğimli bir arazide yer almakta olup, taşınmazlara patika ve stabilize yollardan ulaşmak mümkündür. Taşınmazların yakın çevresinde Çetince ve Dedeçam köyü yer almaktadır. 

Not: Isparta İl Özel İdaresi İmar biriminden alınan bilgiye göre değerlemeye taşınmazın 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar planı dışında ve plansız alanda, 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planında ise "KURU TARIM ARAZİSİ" alanında kaldığı öğrenilmiştir. Taşınmazların imar kapsamı dışında olmaları nedeniyle plansız alanlar tip imar yönetmeliğine tabi olduğu belirtilmiştir.