0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Van Özalp Kargalı Mahallesi'nde 500 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 500m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15121
Metre Kare:
500m2
Ada:
579
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0.25

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kargalı Mahallesi, Avdır Mevkii, 579 ada 1 Parsel Özalp/VAN

Uzman Görüşü

Özalp Saray Karayoluna 1,5 km, imar yoluna cepheli, kata müsaadeli, KAKS: 0,25, TAKS: 0,50 yapılaşma şartlarına sahip, tek hisseli, düzgün geometrik yapıda, 500 m2 imarlı müstakil arsa; konut imarlı olması, ilçe merkezine yakın olması ve düzgün geometrik şekle sahip olması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 579 ada 1 parsel 500,00m2 alanlı ARSA vasıflı taşınmazdır. Parselin üzerinde halihazırda herhangi bir yapı ya da yapılaşma bulunmamaktadır. Parsel kuzey yönünden geçecek olan imar yoluna 16,50mt ve doğu yönünden geçecek olan imar yoluna 19,80mt cephesi bulunmakta olup, diğer yönlerde komşu yapılara cephelidir. Parsel imar yapılaşmasına göre köşe konumlu olup, ancak henüz alt yapı ve imar yollar açılmamıştır.

 Ulaşım: Van İli, Özalp İlçesi, Kargalı Mahallesi, 579 Ada, 1 Parsel, 500,00m2 arsa üzerine, konumlanmış olan Avdır mevkiinde bulunan ARSA vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz Van Saray yolunun yaklaşık olarak 1170mt güneyinde mahalle içine yaklaşık olarak 650mt mesafede yer almaktadırlar. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma düşük seviyede olup, genelinde boş arsa ve tarlalar yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 1­3 katlı müstakil yapılaşmalar mevcuttur. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi natamamdır. Taşınmaza Van Saray Yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

 Not: Konut alanı, ayrık nizam, Hmax:6.50 2 kat  olarak belirtilmiştir. KAKS: 0,25, TAKS: 0,50 yapılaşma şartlarına sahiptir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.