COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa Yavuz Mahallesi'nde 1895 m2 Tarla

Bankadan 1895m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16337
Metre Kare 1895m2
Ada 459
Parsel 50
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yavuz Mahallesi, Mengen Mevkii, İsmet İnönü Bulvarı, 459 Ada 50 No'lu Parsel Süleymanpaşa / Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 459 ada 50 parselde yer alan 1895,95 m2 alanlı tarla vasıflı taşınmazdır. Çok eğimli bir topografyaya, dik yamuğa benzer bir geometrik şekle sahip olup üzerinde kuru tarım yapılan tarladır. Yola cephesi yaklaşık 73,0m, derinliği ise 35,7 m dir. Parsel üzerinde halihazırda herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel sınırları belirleyici herhangi bir unsur bulunmadığı ancak kesin sınır tespiti için kadastral ölçüm yapılması gerekmektedir.

Ulaşım: Yavuz Mahallesi, Mengen Mevkii, İsmet İnönü Bulvarı, 459 Ada 50 No'lu Parsel Süleymanpaşa / Tekirdağ adresinde konumludur. Tekirdağ-Malkara yoluna 40m mesafededir. Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Yavuz Mahallesi, Mengen Mevkii, İsmet İnönü Bulvarı, 459 ada 50 parsel nolu tarladır. Taşınmaza ulaşımı için; Tekirdağ-Malkara Yolu yani İsmet İnömi Bulvarı üzerinde Çanakkale istikametine ilerlenirken Çevreyolu Kavşağı geçildikten sonra Ramada Otel karşısına gelindiğinde yan yola girilerek sağ kolda ulaşılır. Konu taşınmazın bulunduğu bölge yapılaşmanın düşük olduğu bir bölgedir. Bölgede alt yapı tamamlanmamış olup parsel yolları henüz açılmamıştır. Parselin ve çevresinin genel olarak imar yolları henüz açılmamıştır. Yakın Çevresinde Ramada Otel, Yurdanur Ofset Teneke Fabrikası , Namık Kemal Dinlenme Tesisleri gibi donatı alanları mevcuttur. Konu taşınmaz İsmet İnönü Bulvarı'na çok yakın mesafede olduğu için ulaşım özel araçlar haricinde toplu taşıma araçları ile de rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölge orta ve üst gelir grubuna sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.