COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa Ertuğrul Mahallesi'nde 63 m2 İskanlı Ofis

Bankadan 63m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16744
Metre Kare 63m2
Ada 267
Parsel 55
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 13
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 10/06/2009
Ruhsat Tarihi 04/12/2008
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrul Mah., Demir Sokak, Zeynel Bey İş Merkezi, No:43 K:4 D:12 BB:15 Süleymanpaşa Tekirdağ

Açıklama

Özellikler:  4 .Katta yer alan, 15 nolu bağımsız bölüm, büro mutfak nişi, banyo kısmından oluşmakta olup, brüt yaklaşık 63 m2 kullanım alanlıdır. Fakat iç özelliklerde wc ilavesi, banyonun yapılmadığı, mutfak nişinin yer değiştirildiği tespit edilmiştir. Bu değişiklikler büyümeye sebep olmamaktadır. 

Taşınmaz 267 ada, 55 parsel de konumludur. Süleymanpaşa Tapu Müdürlüğü arşivinde incelenen 16.05.2008 tarihli sayılı kat mülkiyetine esas onaylı mimari projesine göre ana yapı 210,15 m2 alanlı bodrum dahil yedi katlı betonarme bina ve arsasıdır. Taşınmaz bitişik nizamda bodrum zemin + 5 normal kattan oluşan betonarme binadır. Kat irtifaka projesine göre binanın bodrum katında işyerlerine ait depolar, sığınak zemin katında bina girişi, 1, 2, 3 numaralı depolu işyerleri, 1 katında 4, 5, 6 numaralı bürolar, 2 katında 7, 8, 9 numaralı bürolar, 3.katında 10, 11, 12 numaralı bürolar, 4. katında 13, 14, 15 numaralı bürolar, 5. katında 16, 17, 18 numaralı bürolar olmak üzere binada toplamda 18 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya giriş zemin kat seviyesinden Demir Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Binaya giriş kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama demir doğramadır. 

Ulaşım: Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Ertuğrul Mahallesi, Demir Sokak, Zeynel Bey iş Merkezi, No:43 Kat-4 Büro:12 dir. Yakın çevresinde benzer nitelikte binalar bulunmaktadır, eski 5-6 katlı binalar, yeni 6-7 katlı binalar bulunmaktadır. Ulaşım, bölgenin önemli arterlerinden olan Hüseyin Pehlivan Caddesi ile sağlanmaktadır. Bölgede toplu taşıma yaygındır, ulaşım ayrıca özel araçlar ile de sağlanabilmektedir. Taşınmaz Vali Konağı, şehir merkezine olan yakınlığıyla bilinmektedir. Sosyo-ekonomik açıdan orta gelir grubuma hitap eden bir bölgede yer almaktadır. Bölge sakinleri, ihtiyaçlarını çevredeki caddeler üzerinde yer yer bulunan marketlerden sağlamaktadır ve bölgenin teknik altyapısı tamamlanmıştır. 

Not: 04/12/2008 tarihli yapı ruhsatı ve 10/06/2009 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.