1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Şarköy Hoşköy Mahallesi'nde 7272 m2 Bağ

Sahibinden 7272m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18148
Metre Kare 7272m2
Ada 191
Parsel 70
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hoşköy Mahallesi, Kiraz Alçağı Mevkii, 191 ada 70 parsel ŞARKÖY/ TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler: 191 ada 70 parselde yer alan taşınmaz 7.272,76 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Taşınmaz üzerinde 200 adet altıparmak kiraz ve napolyon kiraz ağacı, 8 adet şeftali ağacı, 3 büyük 2 küçük kayısı ağacı, 7 adet ceviz ağacı ve 25 adet ceviz ağacı fidanı, 3 adet armut ağacı, 1 adet elma ağacı, 3 adet ayva ağacı, 3 adet nar ağacı fidanı, 5 adet incir ağacı fidanı bulunmaktadır.

Kiraz ve napolyon kiraz ağaçları yıllık ortalama 1800-2000 kg, şeftali ağaçları 20-23 kasa, kayısı ağaçları 5-6 kasa, ceviz ağaçları 15-17 kasa, armut ağaçları 3-4 kasa, elma ağacı 1 kasa, ayva ağaçları 2 kasa meyve vermektedir.

Ulaşım: Hoşköy Mahallesi, Kiraz Alçağı Mevkii, 191 ada 70 parsel ŞARKÖY/ TEKİRDAĞ adresinde konumludur. İlçe merkezine 21 km, şehir merkezine 46 km mesafededir. Kadastral yola cephesi bulunmamakta olup tarla içi yollar ile ulaşım arazi araçları ile mümkündür. Ana yoldan 150 m içerdedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.