COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Şarköy Hoşköy Mahallesi'nde 4606 m2 Ceviz Bahçesi

Sahibinden 4606m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17045
Metre Kare 4606m2
Ada 185
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hoşköy Mahallesi, Karaağaç Mevkii 185 ada 14 parsel Şarköy/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 185 ada 14 parselde yer alan taşınmaz 4606 m2 alanlı olup, Bağ niteliğindedir. Üzerinde 170 adet yetişkin ceviz ağacı , 6 tane elma ağacı , 7 tane kiraz ağacı , 6 tane armut ağacı , 4 adet erik ağacı, şeftali, muşmula, kayısı, incir, dut ağacı bulunmaktadır. Su , yol problemi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Hoşköy Mahallesi, Karaağaç Mevkii 185 ada 14 parsel Şarköy/Tekirdağ adresinde yer almaktadır. Mahalle merkezine uzaklığı 3 km ve Keşan-Gelibolu otoyoluna 18 km uzaklıkta yer almaktadır.

Not: Taşınmaz 0 ada 1757 parselde kayıtlıyken ada parsel bilgileri pasife alınarak 185 ada 14 parsel olmuştur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.