0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Muratlı Naim Sav Caddesi'ne Cepheli 232 m2 Dükkan

Bankadan 232m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17995
Metre Kare:
232m2
Ada:
272
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
32
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muradiye Mah. Nazım Sav Cad. No:85A 32 bb Muratlı/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, 232 m2 kullanım alanına sahip olması, konumlu olduğu Konumlu olduğu Nazım Sav Caddesine yaklaşık 18 m cephesinin bulunması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, bölgedeki altyapı çalışmalarının tamamlanmış olması, yakın çevresinde okul, cami, market gibi yapıların bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: "İşyeri" vasıflı, 32 no.lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında yer almakta olup, bina girişine göre arka sol kolda yer almaktadır. Tasdikli mimari projesine göre yaklaşık brüt 232 m2 alana sahip olup dükkan ve wc alanlarından oluşmaktadır. Taşınmazın onaylı mimari projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Konumlu olduğu Nazım Sav Caddesine yaklaşık 18 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı ve vitrini ve giriş kapısı alüminyum doğrama, zeminler seramik kaplı olup, duvarları saten boyalıdır. Wc' de zemin tavana kadar seramik kaplı olup, tavanı asma tavandır. 

Binada, mimari projesine göre, bodrum katta; sığınak, ve otopark bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat güneybatı cephesinden verilmiştir. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Bina dahilinde 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde okul, cami, market gibi röper noktalar yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz kanalizasyon altyapı çalışmalar tamamlanmıştır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.