0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Hayrabolu Çerkezmüsellim Mahallesi'nde 41 Dönüm Meyve Bahçesi

Bankadan 41605m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16859
Metre Kare:
41605m2
Ada:
0
Parsel:
3603
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çerkezmüsellim Mahallesi, 3603 Parsel Hayrabolu / Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın 41605 m2 alana sahip olması, alanda meyve ağaçlarının ekili vaziyette olması, ulaşım imkanlarının rahat olması, sulama imkanlarının bulunması, verimli toprak yapısı avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 3603 Parsel; Danişment Mevkii'nde konumlu, 41.605,54 m² alanlı, hafif eğimli bir topoğrafyada, yamuk formda ve kadastral yola cephesi bulunmayan meyve bahçesidir. Konu taşınmaz hali hazırda meyve ağacı ekili vaziyettedir. Çevre parseller, tarla olarak kullanılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Hayrabolu ilçesi, Çerkezmüzellim Mahallesi, Danişment Mevkileri, 3603 parselde yer alan meyce bahçesi vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza köy içi yollardan ve tarla aralarından ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın çevresinde kendisi gibi tarla vasıflı taşınmazlar yer almaktadır. Yakın çevresinde yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmazın çevresi tarla fonksiyonludur. 

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.