0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Çorlu Silahtarağa Mahallesi'nde 178 m2 Dükkan

Şirketten 178m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19413
Metre Kare:
178m2
Ada:
145
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/1
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
03.09.2010
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CEMALİYE MAHALLESİ, SİNAN DEDE CADDESİ, DR. ABDULLAH CEVDET SÖZERİ SOKAK, ETİK APARTMANI, NO:51A, BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:1, P.K.:59860, ÇORLU/TEKİRDAĞ

Açıklama

KÖŞE KONUMLU CADDE ÜZERİ GENİŞ KULLANIMLI DÜKKAN 

Özellikler
: Söz konusu 1 numaralı bağımsız bölüm dükkan vasıflı taşınmaz, binanın 1.bodrum katında, bina giriş yönünden ve Şube Aralığı Sokak cephesinden bakıldığında ön tarafta konumlu bulunmaktadır. Taşınmaz incelenen projesine göre dükkan hacminden oluşmaktadır. Konu taşınmaz projesine göre brüt 178m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın yer aldığı 346,04 m2 yüzölçümlü 145 Ada 21 numaralı Parsel üzerinde yer alan ana taşınmaz, bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında, 2 bodrum + zemin + 4 normal + çatı kat olmak üzere toplam 7 + çatı katlı olarak planlanmıştır. İncelenen projesine göre, 2.bodrum katta: otopark, müştemilat, su deposu ve sığınak, 1.bodrum katta: otopark, elektrik pano odası ve 1 adet dükkan, zemin katta: bina ana girişi, kapıcı dairesi ve 4 adet mesken, 4 normal katın her birinde 4 er adet mesken (4.normal katta 2 adeti dubleks mesken) olmak üzere toplam 21 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Projesine göre binada 1 adet insan ve 1 adet araç asansörü bulunmaktadır.
Ulaşım: Konu taşınmaza ulaşım için, İlçenin bilinen ulaşım arterlerinden olan Salih Omurtak Caddesi üzerinde kuzeybatı istikametinde ilerlerken Çorlu Tarihi Belediye Binası önünden 50 metre ilerlendikten sonra sağ kolda bulunan Fatih Caddesine girilir, yaklaşık 180 metre ilerlendikten sonra sağ kolda bulunan Kömürpazarı Sokağa ardından yaklaşık 120 metre ilerlendikten sonra sol kolda bulunan Sinan Dede Caddesine girilir, yaklaşık 250 metre ilerlenir. Değerlemeye konu taşınmaz sağ kolda üç yol ağzında konumlu bulunan 51 dış kapı numaralı Etik Apartmanında yer alan 51/A dış kapı numaratajlı dükkandır.

Not:03.09.2010 tarihli Yapı Ruhsatı mevcuttur. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.