1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çerkezköy'de Villa ve Arsası

Sahibinden 3 + 1 180m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18456
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 180m2
Ada 386
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Veliköy Mahallesi 386 Ada 2 Parsel Çerkezköy/Tekirdağ

Açıklama

ÇERKEZKÖY İLÇESİ VELİKÖY MAHALLESİ 1365 M2 ARSA ÜZERİNE KURULMIŞ 2 KATLI ÇİFTLİK EVİ

Özellikler: Gayrimenkul Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesi Veliköy Mahallesi’nde yer alan 2 Katlı Betonarme Mesken ve Arsası vasıflı taşınmazdır. 1365 m2 arsa üzerinde net 180 m2 2 katlı Çiftlik evi, 3+1 kullanımlı ve 2 banyoludur.

Su sisteminiz, her zaman ve her koşulda bahçe sulamanız için yeterli olacak şekilde hesaplanmıştır. Geniş mutfak bölümü ve banyosu mevcuttur, iyi bir ısı yalıtım sistemine sahiptir. Mantolaması yapılmıştır. İskanı ve şahsi tapusu alınmıştır. İç tasarımı yapılmıştır, çocuk parkı ve giriş kapı verandası yapılmıştır. Alarm , kamera ve tv uydu sistemi takılmıştır. 4 tarafı teller ile çevrili güvenli villadır. Villanın site içerisindeki diğer villalara emsal olarak m2’si büyük parseldir. Doğalgaz altyapısı mevcuttur.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.