COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesi'nde Ön Cephede1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 50m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14016
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 50m2
Ada 10286
Parsel 70
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

H.EDİP ADIVAR MAH.KUTLUBEY SOKAK SU ALAS APT.NO:24 KAT:1 DAİRE 5 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz  5 nolu bağımsız bölüm mesken niteliğindedir, mimari projesine göre 1. katta binaya karşıdan bakıldığında ön cephede kalan bağımsız bölümdür. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz projesine göre salon, yatak nişi, banyo, mutfak, hol hacimlerinden oluşmakta olup 50 m2 alanlıdır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır ve binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Akar Caddesi üzerinde Şişli-Piyalepaşa istikametinde ilerlenirken sağa Balcı Sokağa dönülür ve soldan ikinci sokak olan Kutlubey Sokağa girilip sağ kolda kalan binaya girilerek taşınmazlara ulaşılır. Taşınmazların yakın civarında; Şişli Belediyesi, Vergi Dairesi bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Akar ve Darülaceze Caddesinden toplu taşıma araçları ile mümkündür.

Not: 03.10.2013 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kayıtlarına göre Şişli-Kaptanpaşa Mahallesinde kayıtlıdır.