COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesi'nde 50 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 54m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14017
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 54m2
Ada 10286
Parsel 70
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 03/10/2013
Ruhsat Tarihi 29/11/2012
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

H.EDİP ADIVAR MAH.KUTLUBEY SOKAK SU ALAS APT.NO:24 KAT:1 DAİRE:6 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. 

Özellikler: Taşınmaz, 8 nolu bağımsız bölüm mesken niteliğindedir, mimari projesine göre 2. katta binaya karşıdan bakıldığında arka cephede kalan bağımsız bölümdür. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz projesine göre salon, yatak nişi, banyo, mutfak, hol hacimlerinden oluşmakta olup 54 m2 alanlıdır. Ulaşım: Akar Caddesi üzerinde Şişli-Piyalepaşa istikametinde ilerlenirken sağa Balcı Sokağa dönülür ve soldan ikinci sokak olan Kutlubey Sokağa girilip sağ kolda kalan binaya girilerek taşınmazlara ulaşılır. Taşınmazların yakın civarında; Şişli Belediyesi, Vergi Dairesi bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Akar ve Darülaceze Caddesinden toplu taşıma araçları ile mümkündür. 

Not: 03.10.2013 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kayıtlarına göre Şişli-Kaptanpaşa Mahallesinde kayıtlıdır. Taşınmaz tapuda 2 .kattaki 6 nolu bağımsız bölüm olmasına rağmen, kapı numarası 8 numaradır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.