Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sinop Boyabat Yıldız Mahallesi'nde 140 m2 Çatı Piyesli Daire

Şirketten 4 + 2 140m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
20945
Oda Sayısı:
4 + 2
Metre Kare:
140m2
Ada:
435
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Konut Tipi:
Kat Dubleksi
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
19

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yıldız Mahallesi, Rabia Caddesi, No:11 Yalçınkaya Apt. D:19 Boyabat / SİNOP

Açıklama

Özellikler: Söz konusu gayrimenkul 4. Katta, 19 bağımsız bölüm numaralı “DAİRE” vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın normal katında; salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, lavabo-wc, antre ve 3 balkon bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 100 m2 alanlıdır. Çatı kat; 2 oda, antre, banyo ve teras (55 m2) bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 40 m2 alanlıdır. Mahallinde dışarıdan yapılan tespitte 4.Normal katta yer alan balkon kısımları projesinde gösterildiği şekilde oda ve mutfak kullanım alanına eklenmiştir. Projesinde bina girişi 2.Bodrum kattan sağlanmakta iken yerinde 1.Bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı çelik kapı olup, girişte merdiven ve sahanlık zeminleri mermer kaplıdır. Binanın dış cephesi ısı yalıtım söve kaplama olup, boyası yapılıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Boyabat merkezden Adnan Menderes Bulvarından Durağan istikameti boyunca yaklaşık 600 metre ilerledikten sonra Alparslan Türkeş Parkının bulunduğu mevkiden yolun sağına Rabia Caddesine dönülür, yaklaşık 100 metre ilerde sağda yer alan 11 dış kapı numaralı apartman, konumuz gayrimenkulün bulunduğu binadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.