1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sinop Boyabat Daylı Mahallesi'nde 7782 m2 Tarla

Bankadan 7782m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16407
Metre Kare 7782m2
Ada 103
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Daylı Köyü, Büngüldeyük Mevkii, 103 Ada, 8 Parsel Boyabat/Sinop

Açıklama

Özellikler: Sinop İli, Boyabat İlçesi, Daylı Köyü, Büngüldeyük Mevkii 103 ada 8 parselde 7782 m2 yüzölçümlü TARLA vasıflı taşınmaz

Ulaşım: Sinop İli, Boyabat İlçesi, Daylı Köyü, Büngüldeyük Mevkii 103 ada 8 parselde konumlu köy merkezine 2.03 km uzaklıkta, Boyabat Havza yoluna 2.24 km mesafede yer almaktadır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.