Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sarıçam Şanlı Sanayi Sitesi'nde 445 m2 Asma Katlı İş Yeri

Bankadan 445m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21679
Metre Kare:
445m2
Ada:
0
Parsel:
335
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
22/08/2016
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeni Mah., 4386 Sk., Şanlı Sanayi Sit., B Blok, No: 2/1J Sarıçam/Adana

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz  B Blok, Zemin Kat, 11 bağımsız bölüm nolu Asma Katlı İşyeridir. B blok parselin doğusunda yer alan blok olup taşınmaz 11 b.b. no.lu işyeri ise bloğun kuzeyden güneye 8. sırada yer alan işyeridir. Taşınmaz işyeri batı cephelidir. Projesine göre zemin kat alanı yaklaşık 340 m2 olup tek mahalden meydana gelmektedir. İçerisinde işyeri alanı, wc ve sığınak bulunmaktadır. Üst katının projesine göre alanı yaklaşık 105 m2 olup projesine göre içerisinde hol, müdür odası, muhasebe odası, mutfak ve wc bulunmaktadır. Taşınmaz işyerinin kat yüksekliği yaklaşık 9,50 metredir.
Söz konusu taşınmaz tarif olarak Adana il merkezinin doğusunda bulunan Sarıçam İlçesinin bilinen bulvarlarından biri olan Girne Bulvarı üzerinden doğu istikametine devam edilir. Bu bulvar üzerinde sağ kol üzerinde bulunan Mobilyacılar ve Keresteciler Sitesi geçilerek İncirlik Bulvarına girilir. Bu bulvar üzerinde bulunan İncirlik Kavşağına geleden sol kol üzerinde yer alan Şanlı İş Merkezi içerisinde B Blokta yer almaktadır. Taşınmaz İş Merkezi, İncirlik Bulvarının kuzeyinde ve 2. parselde yer almaktadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.