1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Viranşehir Yarpuz Mahallesi'nde 1342 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 1342m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15100
Metre Kare 1342m2
Ada 2259
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.4
Emsal 2.00

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YARPUZ MAHALLESİ, YARPUZ YOLU, 2259 ADA 3 PARSEL VİRANŞEHİR/ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Viranşehir- Mardin Karayolu'nun güneyinde, eğimsiz arazi yapısına sahip, 5 kat, TAKS:0.40, KAKS:2 yapılaşma koşullarına sahip 1342.76 m2 arsakentin gelişme yönünde yer alması, arsa nitelikli olması 1/25.000 Ölçekli Planda Konut Alanında kalması gibi avantajlara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 2259 ADA 3 PARSEL: 1342,76 m2 alanlı, geometrik olarak düzgün kenarlara sahip yaklaşık yamuk formda, topografik olarak düz arazide, güney yönden imar yoluna (henüz açılmamıştır) ~51 m diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde halihazırda herhangi bir yapı bulunmamakta olup tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. İlçe genelinde 1/1000 Ölçekli İmar Planı iptal edildiğinden parsel üzerinde yapılaşmaya gidilememektedir. Parsel sınırları mahallinde belli değildir.

 Ulaşım: Şanlıurfa İli Viranşehir İlçesi Yarpuz Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, Yarpuz Mahallesinin ana arterlerinden olan Şanlıurfa­ Mardin Karayolu üzerinden doğu istikamette devam edilirken sağ koldan Yarpuz Köyü yoluna girilir. Yaklaşık 500 m gidilerek sağ tarafta yoldan yaklaşık 100 m içeride konumlu taşınmaz arsaya ulaşılır. Taşınmaz konum itibari ile Şanlıurfa ­Mardin Karayoluna ~600 m, Viranşehir İlçe Merkezine ~2000 m mesafede yer almakta olup ulaşım özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde yapılaşma düşük seviyede olup imarlı boş arsalar çoğunluktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede altyapı ve üstyapı çalışması bulunmamakta olup imar yollarının büyük bir kısmı henüz açılmamıştır.

 Not: 1/1000 Ölçekli İmar Planında ­2259/3 nolu parsel konut alanında kalmakta olup, Ayrık Nizam 5 Kat, Taks: 0.40, Kaks: 2.00, ön bahçe çekme mesafesi 5 m yan bahçe çekme mesafesi 3.5 m yapılaşma şartları bulunduğu bilgisi alınmıştır. 1/1000 Ölçekli İmar Planı iptal edildiğinden parsel üzerinde yapılaşmaya gidilememektedir. 1/25.000 Ölçekli İmar Planına göre Kentsel Konut Alanında kalmaktadırlar.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.