COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Viranşehir Özal Mahallesi'nde 147m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 147m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14953
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 147m2
Ada 1796
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 16/03/2016
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÖZAL Mah. 1417 Sok. No: 1 / 2 MERKEZMERKEZ / VİRANŞEHİR / ŞANLIURFA

Açıklama

Ceylanpınar Karayolu Bulvarı,devlet hastanesi ışıklı kavşağına yakın bir sokakta, futbol sahası ve çocuk parkına yakın mevkide, binaya giriş yönüne göre önde ve üç cepheli konumda, 3 oda salon çift balkonlu 147.00 m2 ARA KAT DAİRE 

Özellikler: Taşınmaz 3 bağımsız bölüm nolu daire 1. normal katta, bina girişine göre ön cephede, kalmakta olup 3 yöne (kuzeybatıgüney) cephelidir. Taşınmaz brüt yaklaşık 147 m2 kullanım alanlı; antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC ve 2 balkon hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Binaya giriş, zemin kat kotlarından, doğu cephesinden sağlanmaktadır. Bina girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın dış cepheleri kaplama olup, binada asansör ve doğalgaz bulunmaktadır. Binanın merdivenleri mermer, kat holleri ve giriş holü duvarları plastik boya ile boyalıdır. Binanın kat holleri ve giriş holünün zemini mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina bakımlı olup, inşai özellikleri iyi durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana ulaşım yollarından olan Ceylanpınar karayolu güney istikametinde ilerlerken sol tarafta kalan 1417. Sokak’a dönülüp 520 metre yol alındıktan sonra sağda, no: 3 kapı numaralı apartmanda konumlu taşınmaza ulaşılır. 

Not: 16.03.2016 tarih ve 20 sayılı yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.