0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Suruç Aligör Mahallesi'nde 212 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 212m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15088
Metre Kare:
212m2
Ada:
114
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aligör Mahallesi, 114 Ada 2 Parsel Suruç / Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Aligör mahallesinin kuzey batısında konumlu, çevresinde ilk ve orta öğretim alanları, toplu taşıma yeri, sağlık tesisi, sosyal kültürel tesis alanı gibi sosyal donatı alanları planlanmış durumda, konut imar lejantlı, bitişik nizam 3 katlı alanda, tam hisseli 212.00 m2 arsa; mevcut imar durumu, ana yola yakın  mesafede konumlu olması ve mahalle merkezine yakın mesafede konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 114 Ada 2 nolu Parsel; 212 m2 tapu alanına sahip olup Arsa vasıflıdır. İmarlı bölgede yer alan taşınmaz Konut Alanı imarına sahiptir. Dikdörtgen benzeri bir geometride, genel itibariyle düz bir topografik yapıya sahip olan taşınmazın güncel imar paftasına göre batı cephesinde 7 m imar yolu, diğer cephelerinde ise komşu parseller bulunmaktadır. Parselin batı yönde cephe genişliği ~15 m, derinliği ise ~14 mdir. Cepheli olduğu ve yakın çevre imar yolları henüz açılmamıştır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, özel araç ile mümkün olup cepheli olduğu ve yakın çevre imar yolları açılmamış durumdadır. Taşınmaz, bölgenin ana arteri niteliğinde olan ŞanlıurfaGaziantep Yoluna 160 m mesafede yer almaktadır. 

Not: 1/1.000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre, “Konut Alanı“ imar lejantına sahip olup Bitişik Nizam 2 Kat müsaadelidir. Çekme mesafesi herhangi bir yönden bırakılabilir, ön ve yandan en az 2 m, arka cepheden ise 3 m olabilir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.