0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Eyyübiye'de 10 Dönüm Sera İmarlı Arsa

Bankadan 10000m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17885
Metre Kare:
10000m2
Ada:
103
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Emsal:
0.05

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tuzluca Mah.103 ada 11 Parsel Eyyübiye/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Taşınmazın düz ve eğimsiz bir topoğrafik yapıda olup geometrik olarak dikdörtgen şeklinde olması, yapı kullanma izin belgesi olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 

  • Tuzluca Mahallesi 103 ada 11 parselde konumludur.
  • 10.000 m2 yüzölçümlüdür ve "Arsa" vasfındadır. 
  • Parsel düz ve eğimsiz yapıda olup geometrik olarak dikdörtgen şeklindedir. 
  • Kepir (tarıma elverişli toprak) yapısına sahiptir. 
  • Parsel üzerinde kaynak suyu bulunmamaktadır. Termal su kuyusu 103 ada 14 parsel üzerinde mevcut olup bu parselle birlikte kullanılması durumunda termal kaynak suyundan faydalanabilir.
  • Projesine göre parselin üzerinde 7.800 m2 alanlı sera yapısı mevcuttur. 
  • Sera parseli kapsayacak şekilde yatay olarak tek hacim olarak inşa edilmiştir. 
Parselin sınırlarını belirleyici çit vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresi genellikle tarımsal araziler, Sera alanları seralar bakımından gelişmiş olduğu bir bölgedir. Bölgede alt yapı olarak yol ve elektrik faaliyet göstermektedir. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Taşınmaz Şanlıurfa Mardin yoluna 19 km., Altınbaşak Mahallesine 0.5 km., Eyyübiye ilçe Merkezi'ne 35 km. mesafede yer almaktadır.

Not: Tuzluca köyü mevzi imar planına göre; E: 0.05, h:12.50 m, yapılaşma koşullarıyla Sera alanında kaldığı bilgisi alınmıştır. Sera için 26.10.2015 tarihli yapı ruhsatları ve 24.11.2015 tarihli yapı kullanma izin belgeleri mevcuttur. Sera sökülür takılır bir yapı olduğu için, mevcut halinde yerinde olmayabilir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.