0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Eyyübiye Yenice Mahallesi'nde 299 m2 İmarlı Arsa

Şirketten 299m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19771
Metre Kare:
299m2
Ada:
4517
Parsel:
34
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenice Mahallesi 4517 ada 34 parsel Eyyübiye/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Şanlıurfa İli, Eyyübiye İlçesi, Yenice Mahallesi, 6118.Sokak, 4517 ada 34 parselde konumlu, 299,99 m2 yüzölçümlü, “Arsa” vasıflı olan taşınmazdır. Parselin doğu yönden imar yoluna cepheli olup, mahallinde yol açık ve stabilizedir. Parsel cephesi 9,6 m, derinliği ise ~30 m’dir. Geometrik olarak dikdörtgen forma sahip olup, topografik olarak az eğimli yapıdadır.
Not: Taşınmaz 1/1000 ölçekli İmar Planı kapsamında konut lejantlı olup bitişik nizam 2 kat, Hmax: 7,50 m yapılaşma haklarına sahiptir. Ön bahçe: 3 m çekme mesafelidir.

Yapılaşma Şartları

Hmax: 7.5 Bitişik nizamda 2 kat konut imarlı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.