1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Eyyübiye Kadıkendi Mahallesi'nde 752 m2 İmalathane

Bankadan 752m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17106
Metre Kare 752m2
Ada 297
Parsel 14
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kadıkendi Mah., 8503.Sokak, No: 14, Ada 297, Parsel 14 Eyyübiye/ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Taşınmazın cephe genişliğinin 23 metre olması, zemin kat+normal kat+asma katı ile toplam 752 m2 alana sahip olması, tapu vasfının iki katlı betonarme imalathane ve arsası olması, konumunun merkezi olması, ulaşımın çeşitli olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 643,72 m2 yüzölçümlü parsel üzerine ikiz nizamda tek blok halinde Betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina Zemin + Asma + 1 Normal kat olmak üzere toplam 3 katı olarak projelendirilmiştir. Bina dış cephesi sıva üzeri betonite boyalıdır. Parselin cephe genişliği yaklaşık 23 metre, derinliği yaklaşık 28 m'dir. "Yapının kullanım alanı, onaylı mimari projesine göre Zemin katı brüt:~ 320 m2, Asma katı brüt: - 112 m2, Normal katı brüt - 320 m2 olmak üzere toplam brüt -752 m2 alana sahiptir. Zemin katı fabrika, mutfak nişi ve wc-lvb, Asma katı müdür odası, sekreter odası, muhasebe, mutfak, wc-lvb, duş ve antre; Normal katı fabrika, mutfak, wc-lvb, duş hacimlidir. Taşınmazın tapu vasfı iki katlı betonarme ve imalathane ve arsası'dır.

Ulaşım: Şanlıurfa ili, Eyyübiye ilçesi, Kadıkendi Mahallesi, Gıdacılar Sitesi, 8503.Cadde üzerinde konumlu No:14 kapı numaralı bina olup, bölgenin ana arterlerinden olan 1.Caddeye yak. 100 m mesafede konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle Bodrum +Zemin + 1-2 normal kattan oluşan yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın seyrek olduğu bu bölgede imalathane vb. yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölge şehrin tek sanayi sitesi olan Evren Sanayi Sitesinin devamında yer almakta olup toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde benzer nitelikte mesleki kompleks siteleri yapımına çok sayıda rastlanılmakta olup, örnek olarak Matbaacılar sitesi, Sobacılar sitesi, Mobilyacılar sitesi verilebilir. Bölge tamamlanmış alt yapıya sahiptir. Taşınmaz cins tashihli olup, ana gayrimenkul detayında belirtmeleri yapılmıştır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.