COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Eyyübiye Direkli Mahallesi'nde Konut İmarlı 259m2 Arsa

Bankadan 259m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14841
Metre Kare 259m2
Ada 4604
Parsel 18
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 1.50

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Direkli Mahallesi. 9256 sokak. 4604 Ada, 18 Parsel Eyyübiye / Şanlıurfa

Açıklama

Süleymaniye Yüzme Havuzuna 400m mesafede, ulaşım Kondu Caddesi üzerinden kolaylıkla sağlanmakta, İMAR YOLUNA CEPHELİ, bitişik nizam 3 kat, TAKS:0,50 KAKS:1,50 yapılaşma haklarına sahip (4 m2 yola terkinin olduğu biliniyor, teyid ediniz) TAM HİSSELİ 259,48 m2 ARSA 

Özellikler: Arsa vasıflı taşınmaz olan 4604 ada 18 numaralı parsel 259,48 m2 yüz ölçüme sahiptir. Geometrik olarak dikdörtgene yakın olup topoğrafik olarak engebeli bir yapıya sahiptir. Parsel güney yönünde bulunan 7 metrelik imar yoluna yaklaşık 20 metre cephesi bulunmakta olup, doğu ve güney cephede komşu yapılara, batı cephede komşu arsaya cephelidir. Parselin kuzey sınırı belirgin değildir. Diğer cephelerde yol ve yapılar ile sınırları belirgin durumdadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın yola terki ve yapılaşmayı engel teşkil edecek herhangi bir olumsuz durumu bulunmamaktadır. Taşınmaz çevresinde boş arsalar ve 3 katlı yapılar bulunmakta olup mevcut yapıların zemin ve normal katlarında konut kullanımının yoğun olduğu alt grubunda yer alanların tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi tamdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Şanlıurfa’nın ana arterlerinden olan İpekyolu Bulvarından başlayan Kondu Caddesi üzerinde kuzeybatı yönünde 2,3 km ilerlenerek sağda bulunan 9676 sokağa dönülür. 9676 sokak üzerinde kuzey yönünde 80 metre ilerlenince solda bulunan 9256 sokağa girilir. 9256 sokak üzerinde kuzeybatı yönünde yaklaşık 300 metre ilerlenince taşınmaz solda konumludur.

Not: Eyyübiye Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre değerlemeye konu parsel 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında Bitişik Nizam, 3 kata izinli, 5 metre ön bahçe çekme mesafeli,TAKS:0,50, KAKS: 1,50 yapılaşma koşullarında Konut alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.