1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Ulugazi Kadıköy Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 129m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15274
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 129m2
Ada 272
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 47
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 18/12/1974
Ruhsat Tarihi 15/09/1973
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kadıköy Mahallesi, Şair Cemal Şafi Sokak, No:27 Koca Muratlı Apt. 1. Daire 7. İLKADIM / SAMSUN

Uzman Görüşü

İl merkezinin en önemli arterlerinden 100. Yıl Bulvarı'na yakın konumuyla cazip, iskanlı binada, 3 oda 1 salon Brüt 129.00 m2 ara kat daire, il merkezinde yer alıyor olması, iskanlı olması ve iyi kullanım alanına sahip olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul binanın 1. katında yer alan 7 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı projesine göre salon, mutfak, 3 adet oda, banyo. WC, kiler ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 129 m2 kadar alana sahiptir. Binanın dış cephesine cam mozaik yapılmış olup pencere doğramaları PVC dir. Bina kapısı demir, merdivenler ve kat sahanlıkları silme mozaik kaplamadır. Asansör bulunmamaktadır. Binada meskenler kombilidir. 

 Ulaşım: Tüm Doğu Karadeniz'deki yerleşim merkezlerinde olduğu gibi Samsun ili İlkadım ilçesinde arazi yapısı nedeniyle sahilden güney tepelere doğru genişleyen bir yapılaşma göze çarpmaktadır. Bina, İlkadım ilçe merkezinde kurulu Kadıköy Mahallesinde Şehit Jandarma Er Mehmet Çebi Sokak ile Şair Cemal Şafi Sokağa cephelidir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge konut fonksiyonlu olarak gelişme göstermiş olup genel yapılanma bitişik nizamda 4-9 katlı binalardan ve kamu binalarından oluşmaktadır. Bölge orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgede altyapı tamamlanmış kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade edilmektedir. Samsun Yeni Karakol Camii, Anneler Parkı, İlkadım Sosyal Yardımlaşma merkezi, Samsun Askerlik Şubesi ile il merkezinin en önemli arterlerinden 100. Yıl Bulvarı gayrimenkule yakın konumlanmış sosyal donatılardır. Taşınmaza ulaşım karayolu toplu taşıma araçları ile veya il merkezinden yaya olarak sağlanabilmektedir.

 Not: 15/09/1973 numaralı yapı ruhsatı bulunmaktadır. 18/12/1974 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.