Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Terme Fenk Mahallesi'nde 85 m2 Dükkan

Bankadan 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22580
Metre Kare:
85m2
Ada:
1010
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
46
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
15/09/2000
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fenk Mahallesi, Elmalık Sokak, No:32A Terme/SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Samsun İli, Terme İlçesi, Fenk Mahallesi, Elmalık Sokak, No:32A/1 adresinde konumludur. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 220,18 m²`lik arsa üzerinde, bitişik nizamda, zemin + 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesinden alınan bağımsız bölüm listesine göre zemin katta; bina girişi, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 4 normal katın her bir katında 2 adet mesken olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, onaylı mimari projesine göre ve mahallinde Elmalık Sokağa göre ön cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina girişleri, merdivenler, kat sahanlıkları mermer kaplama, kat sahanlık duvarları plastik boyalıdır. Bina giriş kapıları ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. 

Samsun ili, Terme ilçesi, Fenk Mahallesinde yer alan 1010 ada 7 parsel (Eski Ada;90 Eski Parsel;2) üzerinde bulunan binanın zemin katında, zemin kat seviyesinden sağlanan bina girişine göre sağ yarım cephede konumlu 1 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre tek hacimden oluşmakta olup yaklaşık brüt 85 m² alana sahiptir. Taşınmazın vitrin cephesi 4,20 metre, derinliği 15,35 metredir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.