Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Terme Elmalık Mahallesi'nde 108 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20325
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
108m2
Ada:
263
Parsel:
238
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elmalık Mah. Samsun Cad. No:84 K:4 D:9 Terme/Samsun

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Samsun ili, Terme ilçesi, Elmalık mahallesi 263 ada 238 parselde konumlu Mesken vasıflı, 108 m2 kullanım alanlı 4.katta  9 numaralı bağımsız bölümdür.  Taşınmaz mimari projesine göre; salon, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, mutfak, banyo, wc lavabo, antre, gece holü, iki balkon hacimli projelendirilmiş olup mimari projesine göre brüt ~108 m2 alanlıdır. Bina girişi, güney cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın ön dış cephesine dış cephe boyası yapılmış olup, diğer dış cepheleri sıvalıdır. Binanın giriş holü ve iç merdiven zeminleri mozaik durumdadır. Binanın iç merdiven duvarları ve tavanları boyalıdır. Binanın dış giriş kapısı demir doğramadır. Binanın ısınma sistemi doğalgazlıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Binanın otopark alanı bulunmamaktadır.

Not : Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.