1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Terme Cumhuriyet Mahallesi'nde Cadde Cepheli 139 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 139m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16218
Metre Kare 139m2
Ada 1047
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 21.03.2012
Ruhsat Tarihi 17.03.1995
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CUMHURİYET MAHALLESİ, SAMSUN CADDESİ, NO:128/A TERME SAMSUN

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 1 bb numaralı taşınmaz Mahallen : 163 m² (Zemin Kat: 110m² + Asma Kat: 53m²) Projesinde : 139 m² (Zemin Kat: 86m² + Asma Kat: 53m²) alanlıdır. Bina girişine göre sol cephede konumludur. Zemin + Asma Kattan oluşmakta olup ısınma sistemi sobadır. Sac kepenk, vitrin Samsun Caddesine 9 m. cephelidir.  Dükkan zemini cepheli olduğu Samsun Caddesi ile aynı seviyededir

Ulaşım:  Samsun İli, Terme İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Samsun Caddesi üzerinde konumlu 128/A kapı nolu binanın Zemin Katındaki A kapı nolu (Tapu kayıtlarında 1 olarak kayıtlıdır) Asma Katlı Dükkan vasıflı taşınmazdır. UAVT: 3336117035 Taşınmaza ulaşım; Samsun-Ordu Karayolu olan Samsun Caddesi üzerinden Sağlanmaktadır. Terme İlçe merkezi girişinden Samsun istikametine doğru yaklaşık 850 metre, Yeni Devlet Hastanesi istikametine doğru gidilince, sağ kolda konumlu ana taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Ana taşınmaz Samsun Caddesine cephelidir. Cumhuriyet Mahallesi, Terme İlçesi içerisinde bir mahalledir. Terme İlçesinin gelişmekte olan mahallelerinden biridir. Taşınmaz sosyal donatı alanlarına yakın konumda olup, ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Bölgede ana cadde üzerlerinde 6-7 katlı, ara parsellerde 3-4 katlı yapılaşmalar bulunmaktadır. Ayrıca ara parsellerde çok sayıda 1-2 katlı müstakil yapılara ve boş parsellere rastlamak mümkündür. Cumhuriyet Mahallesi, Terme İlçesinin gelişmekte olan mahallelerinden biridir. Özellikle Terme Devlet Hastanesinin bu mahalle sınırları içerisinde konumlu olması bölgeye hareket kazandırmıştır. Bölgenin konut+ticaret ağırlıklı olarak gelişmekte olduğu gözlemlenmiştir. Altyapı hizmetlerinden yeterince faydalanmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %60-%65 civarındadır. Taşınmaza yakın konumda; Terme Devlet Hastanesi, Orman İşletme Müdürlüğü ve Cumhuriyet Mahallesi Camii bulunmaktadır. Ulaşım Samsun Caddesi üzerinde işleyen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: 17.03.1995 tarihli yapı ruhsatı ve 21.03.2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda 108 ada 92 parsel uygulama görmüş olup, 1047 ada 3 parsel olarak değişmiştir. Taşınmaz projesine göre 139 m2 yerinde 163 m2'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.