0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Çarşamba Kirazbucağı Mahallesi'nde Konut İmarlı 489 m2 Arsa

Bankadan 489m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18476
Metre Kare:
489m2
Ada:
135
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kirazbucağı Mah.135 Ada 5 Parsel Çarşamba/Samsun

Uzman Görüşü

Taşınmazın otoyola, üniversiteye ve öğrenci yurtlarına yakın konumlanması, bölgede her türlü altyapı hizmetinin bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Arsa vasıflı 489,02 m2 yüz ölçümlü 135 ada 5 parseldir. 135 ada 5 parsel güneyde imar yoluna, kuzeyde 135 ada 2 parsele, doğuda 135 ada 4 parsele, batıda 135 ada 6 parsele cephelidir. Parselin kuzey ve güney yönünde imar yolları henüz açılmamış olup sınırlarını belirgin kılacak herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmazlar biçimsiz dikdörtgen formunda olup, düz bir arazide yer almaktadır. Taşınmazların üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Bölgede her türlü alt yapı hizmeti bulunmaktadır.

Taşınmazların bulunduğu bölgede 2-3 katlı konut amaçlı yapı tarzında yapılar ve boş arsalar bulunmaktadır. Taşınmazların ulaşım imkânları kısıtlıdır.

Not: Çarşamba Belediyesi imar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında ''Konut '' alanında kalmakta ve ön bahçe çekme mesafesi 5 metre, yan bahçe 3 metre ayrık nizam 3 kat Kaks: 0,90, Taks:0.30 yapılaşma koşullarına sahiptir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.